Šíp.deník.cz

Daňoví poplatníci ZUŘÍ: Párty Meghan Markle stála více než 11 MILIONŮ KORUN!

Meghan Markle si neuhlídala peněženku a teď za to draze zaplatí. Zase. Občané Británie po zveřejnění částky vynaložené na její cestu do New Yorku a uspořádání těhotenského večířku neskutečně zuří. Peníze šli totiž z jejich kapes.

1 / 9
Meghan Markle

Meghan Markle bude brzy rodit, termín má v dubnu. A my stále nevíme, jestli čeká holčičku, kluka, nebo dvojčata. Už od začátku se spekuluje o dvojčatech, protože na Meghanině straně rodiny jich pár je. Její bříško je v sedmém měsíci těhotenství jako obrovský balvan, vévodkyně se sotva drží na nohou, princ Harry ji často musí podepírat. 

Kate Middleton takové problémy neměla. Ještě v devátém měsíci zvládala chodit rovně a s nepřikrčenými koleny, břicho měla poloviční, a přestože na začátku těhotenství měla zdravotní potíže, od třetího měsíce vypadala naprosto v pořádku. Meghan by se od ní měla něco přiučit, bohužel je mezi vévodkyněmi vysoké napětí a komunikují pouze před veřejností. Kate Middleton se teď zřejmě šťastně usmívá, její sokyně je ve středu dalšího skandálu.

11 miliónů za relaxační týden

Meghan MarkleZdroj: profimedia


Královská rodina má zaděláno na další velký průser. A přitom zcela zbytečně. Sedí na ohromném jmění, které je odhadováno na v přepočtu 2,1 biliardy korun. Přitom si od daňových poplatníků bere peníze na soukromé výlety do New Yorku.

Meghan se minulý týden vypravila do New Yorku. Chtěla s nejlepšími přítelkyněmi a hollywoodskými pijavicemi oslavit na tzv. baby shower své nenarozené miminko. Meghan ve Velkém jablku strávila celkem pět dní, což je taková menší relaxační dovolená. Tento pro obyčejné lidi pracovní týden vyšel na 500 000 dolarů, což je více než 11 milionů korun. 

Ekologové a daňoví poplatníci se bouří

Meghan MarkleZdroj: profimedia


Na hlavu královny Alžběty se nyní sesypala ohromná kritika, jednak daňových poplatníků, jednak ekologů. Co se týče první skupiny, nelíbí se jim, že zatímco oni tvrdě vydělávají a musí odvádět daň, peníze jdou na takové absurdní věci jako těhotenský večírek rozmazlené vévodkyně.

Občané požadují po královské rodině vysvětlení. Rodina má ohromný majetek a nebylo by složité z něj odštěpit budget na Meghaninu cestu do Ameriky. Nerozumí tomu, proč její cestu zaplatili obyčejní lidé, kterými Meghan zcela opovrhuje. Nezapomněli vévodkyni připomenout její kampaň proti chudobě, kterou odstartovala s úmyslem pomoci chudým rodinám.

Meghan nezajímá, že by těhotná neměla lítat

Meghan MarkleZdroj: profimedia.cz


Ekologové se zase rozhořčili, že si Meghan doletěla do New Yorku soukromým tryskáčem, který za sebou zanechává velkou uhlíkovou stopu. Meghan i Harry přitom podporují nejrůznější kampaně a organizace, které mají zabránit klimatickým změnám poukázáním na nadbytečné či zbytečné využívání letadel a automobilů.


Královna Alžběta zajisté netušila, že cesta manželky jejího vnuka bude stát takový balík. V sedmém měsíci těhotenství by navíc ze zdravotních důvodů nikam lítat neměla, hlavně ne tak velké vzdálenosti. Cesta z Londýna do New Yorku je 5 500 kilometrů dlouhá a trvá přes osm hodin. 

Co nového u nás?

Zdroj: Šíp
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů