Šíp.deník.cz

Sexy Meghan Markle: Vévodkyně podpořila prince Harryho v krátkých šortkách

5 fotografií 5
Meghan Markle
Meghan Markle
Zdroj: Profimedia
Meghan Markle fandila manželovi během zápasu póla. Meghan vypadala skvostně. Princ Harry si manželku hlídal. I přes podporu manželky Harryho tým prohrál.
Sdílej článek:

Princ Harry je zpátky na koni. A to doslova. Před několika dny se coby hráč zúčastnil zápasu v pólu a jeho manželka Meghan Markle u toho nesměla chybět. Na hřiště v Santa Barbaře vévodkyně dorazila v džínových šortkách a džínové košili a nutno říct, že bylo jistě pro mnohé hráče včetně jejího manžela náročné soustředit se na zápas. 

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu se už dávno neskrývají před světem a věnují se tomu, co mají rádi. Princ Harry vždy miloval jízdu na koni, a tak není divu, že je i vášnivým hráčem póla. Po delší době si jej konečně mohl zahrát. Se svým týmem se zúčastnil turnaje v Santa Barbaře, kam jej doprovodila i jeho manželka Meghan Markle. 

Nesmí vám uniknout

Ví, jak zaujmout

Meghan po celou dobu zápasu stála u postranní čáry a fandila svému manželovi. Vzhledem k vysokým teplotám, které v Kalifornii panují, oblékla krátké šortky, jež doplnila rozhalenou džínovou košilí. Její outfit tak dal vyniknout nejen jejím štíhlým nohám, ale také jejímu hrudníku. A vypadala naprosto skvěle. 

Možná tedy ani není divu, že tým prince Harryho zápas prohrál, neboť měli jistě někteří z jeho spoluhráčů oči spíše pro Meghan než pro míčky na hřišti. Meghan zkrátka ví, jak na sebe strhnout pozornost. 

Nesmí vám uniknout

Důvod k radosti

Přestože tým prince Harryho zápas prohrál, manželé přece jen mají jeden důvod k radosti. Před několika měsíci se objevila stížnost, podle které měla Meghan Markle ještě v dobách, kdy byla pracujícím členem britské královské rodiny, šikanovat své zaměstnance. Buckinghamský palác se stížností intenzivně zabýval, jak ale informoval deník The Sunday Times, finální verdikt se veřejnosti nikdy nedozví. Královna se tak údajně rozhodla kvůli tomu, aby již tak dost narušené vztahy mezi některými členy monarchie a princem Harrym s Meghan neutrpěly další škody. 

Dva z podřízených Meghan Markle kdysi uvedli, že je vévodkyně šikanovala. Další člověk pak zase řekl, že jej manželka prince Harryho ponižovala a zesměšňovala. Sama Meghan Markle ovšem všechna obvinění rázně odmítala. 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů