Šíp.deník.cz

Bude ještě hůř? Rodina Michaela Schumachera má problém s penězi. Co s ním bude?

Léčba bývalého šampiona Formule 1 vyjde pěkně draho. Na finanční situaci rodiny Michaela Schumachera má prý léčba stále fatálnější účinky. Zdánlivě bezedné bohatství sedminásobného šampiona formule 1 podle některých informací pomalu ale jistě dochází…

1 / 6
Michael Schumacher s manželkou Corinnou

S překvapivou zprávou přišel internetový zpravodajský portál australianetworknews.com. Vychází z toho, že péče o závodníka, který při pádu na lyžích utrpěl vážné poškození mozku, stojí týdně 135 tisíc eur. Nepřetržitě o něj pečuje tým patnácti lékařů, terapeutů a zdravotních sester, něco stojí i provoz přístrojů, které rodina nechala dopravit do vily na břehu Ženevského jezera.

Péče za miliony

Michael SchumacherZdroj: Profimedia

Podle australských novinářů péče dosud stála přes 13 milionů eur, což je tak obrovská částka, že se manželka Corinna dostala do vážných finančních potíží.

Proti článku se ale okamžitě zvedla prudká reakce. Jde prý o nesmysl, neboť Schumacherova rodina v poslední době prodala tryskáč a sídlo v Norsku a jen za tyto dvě položky získala téměř 22 milionů eur. Navíc se celý Schumacherův majetek odhaduje na více než 700 milionů eur, takže o chudobě nemůže být ani řeč.

Rodina mlčí

Michael Schumacher manželka CorineZdroj: Profimedia

Sama rodina se jako obvykle ke spekulacím nevyjádřila. Mlčení je nejčastějším způsobem, jak rodina stále se zotavujícího se jezdce komunikuje téměř vždy. Informace, které se objevují, v drtivé většině případů nepochazí od členů rodiny, ale častěji od lidí, co Schumachera mohli navštívit.

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů