Šip.deník.cz

Míša Kuklová má po rakovině nová prsa, na Mallorce pózovala v bikinách

20 fotografií 20
Michaela Kuklová
Michaela Kuklová
Zdroj: Profimedia
Michaela Kuklová Josef Wittner Michaela Kuklová Josef Wittner Michaela Kuklová Josef Wittner Michaela Kuklová
Sdílej článek:

Protože herečka Michaela Kuklová loni onemocněla rakovinou, přišla bohužel o obě prsa a nosila speciální vycpávky v podprsence. Těch se ale nedávno už naštěstí zbavila. Konečně totiž mohla podstoupit plastickou operaci, při které jí lékař voperoval silikonové implantáty. Filmová Jasněnka se proto vydala k moři, kde s radostí vystavila nové poprsí. 

Michaela Kuklová bezesporu patří mezi naše nejkrásnější herečky. S drobnou, štíhlou postavou a výstavním dekoltem si mohla obléknout cokoli, a vždycky na sebe právem strhla veškerou pozornost. Není divu, že jí nevadilo občas se svléknout i ve filmu nebo ukázat svoje křivky v časopise pro muže. Loni ale Míša bojovala s rakovinou prsu, kterou po několikaměsíční léčbě úspěšně porazila. I tak ale přišla o ňadra, která jí lékaři museli odebrat.

Pan doktor je frajer

Nakonec se ale herečka dočkala a mohla jít na operaci, při které jí přednosta Kliniky plastické chirurgie FNKV Andrej Sukop vymodeloval nová prsa. „Měla jsem pod kůží vazivové jizvy. Ty musel pan doktor napřed odstranit, aby mi mohl dát implantáty. Dokázal mi pak udělat nádherná hladká ňadra. Je to frajer," svěřila se pro Blesk umělkyně, která si například zahrála v seriálu Ordinace v růžové zahradě.

Nová prsa Kuklová už předvedla v plavkách na Mallorce, kam odletěla na zaslouženou dovolenou. K moři vyrazila společně se synem Romanem. „Musíme zažít ztráty, abychom měli radost z věcí, které vnímáme jako samozřejmé. Mým cílem je nedělat si zbytečně starosti, nevyčítat si drobné prohřešky, všechno dělat s láskou a radostí," připsala Míša k fotce, na které je v bikinách. Přestože má o něco menší poprsí než předtím, pořád jí to sluší a vypadá minimálně o deset let mladší.

Za nová prsa jsem vděčná

Míša se nedávno rozešla s partnerem Josefem, i tak ale působí šťastně a spokojeně. K rozchodu se rozhodla sama herečka, protože prý chtěla, aby její dneska už bývalý přítel mohl ještě založit rodinu a mít děti. Ty mu ona vzhledem k věku i zdravotním komplikacím dát už bohužel nemůže. „Rozešli jsme se v míru a vzájemně si přejeme štěstí," vysvětlila nedávno na Instagramu Kuklová. Ta dodala, že plastická operace prsou pro ni znamená opravdu hodně.

„Teď můžu začít novou životní etapu," svěřila se pro blesk.cz herečka, kterou si diváci pamatují z pohádky Z pekla štěstí nebo z filmů Playgirls. „Děkuju rodině a svým nejbližším za obrovskou oporu a pomoc. Cítím se dobře po všech stránkách a věřím, že se budu hezky hojit na těle i na duši," doplnila Míša, která vypadá skvěle a jistě se kolem ní bude brzy točit spousta dalších ctitelů.

Michaela Kuklová je z plastické operace prsou nadšená.

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Akční letáky

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů