Šip.deník.cz

Milan Lasica a jeho krásné dcery: Hana a Žofia ve stopách rodičů nešly

4 fotografií 4
Milan Lasica a Hana Lasicová
Milan Lasica a Hana Lasicová
Zdroj: profimedia.cz
Magda Vášáryová a Hana Lasicová Milan Lasica a Hana Lasicová Hana Lasicová a Žofia Lasicová (uprostřed)
Sdílej článek:

Slovensko i Česko se vzpamatovává z náhlého úmrtí oblíbeného herce a zpěváka Milana Lasici, který zemřel v neděli 18. července přímo na jevišti před zraky diváků. Smutek a stesk ovšem nepociťují jen jeho fanoušci, ale hlavně jeho nejbližší. Herec po sobě zanechal dcery Hanu a Žofii. I ty jsou ve svých životech velmi úspěšné, ve šlépějích známých rodičů však nekráčí. Zlákaly je totiž zcela jiné oblasti.

Oblíbený herec Milan Lasica má na svém kontě nepřeberné množství rolí i divadelních vystoupení. Mnoho obdivovatelů měl nejen na Slovensku, ale také v České republice. Společně se svou manželkou, herečkou Magdou Vášáryovou, tvořili krásný a stabilní pár, který byl pro mnohé velkou inspirací. Lasica a Vášáryová dali život dvěma dcerám – starší Haně a mladší Žofii. Ty se však oproti rodičům na veřejnosti tak často neobjevují, zvláště pak Žofie. Obě se totiž ve svých profesních životech vydaly zcela jiným směrem. 

Literatura zvítězila nad ekonomií

Starší z dcer, Hana, již od dětství podle eXtra velmi často cestovala. V devíti letech, když se její maminka Magda stala velvyslankyní ve Vídní, se do Rakouska na tři roky přestěhovala, a dokonce tam následně vystudovala vysokou školu. Přestože se nejdříve zdálo, že tíhla k ekonomii, nakonec zvítězila literatura. Právě tu Hanka vystudovala posléze v Paříži, kde žila jistou dobu i po studiu. Nakonec se ale vrátila do rodného Slovenska a naplno se začala věnovat psaní vlastních knih, kterých má v současné době na svém kontě pořádnou řádku. Jednu ze svých knih dokonce věnovala svému tatínkovi Milanu Lasicovi. Nese názvem „Všechno o mém otci”. 

O Haně je díky její profesi slyšet častěji než o její mladší sestře Žofii. Ta si své soukromí totiž hlídá, veřejně nevystupuje na sociálních sítích a zdá se, že si užívá života bez velké pozornosti. 

Dala přednost podnikání

A právě ani mladší Žofie nechtěla jít ve stopách slavných rodičů. Namísto toho se vrhla na podnikání. Otce i matku málokdy doprovázela na nejrůznějších společenských akcích, a tak není ani nijak dobře veřejně známo, jak dnes mladší z dcer vlastně vypadá. 

Když se v roce 2013 vdávala za svého dlouholetého přítele, snažila se svatbu ze všech sil udržet pod pokličkou, aby se vyvarovala nechtěné pozornosti novinářů a fotografů. Několik snímků ze svatby se pak ovšem na veřejnost přece jen dostalo. 

Hana Lasicová na sociální síti poděkovala všem za kondolence

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Akční letáky

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů