Šíp.deník.cz

Herecký svůdník Miloš Kopecký: Milenky a manželku bral společně na dovolenou

4 fotografií 4
Zdroj: profimedia
Pro Stellu Zázvorkovou byl Miloš Kopecký osudová láska. Miloš Kopecký měl i během manželství plno záletů. Herečka byla velký živel.
Sdílej článek:

Stejně tak jako hrál Miloš Kopecký často role svůdníků, měl takovou nálepku i v reálném životě. Jeho postelí prošla celá řádka slavných i obyčejných žen, kterými se nijak netajil. Některé dokonce seznámil se svou manželkou.

Legendární herec Miloš Kopecký se nikdy netajil tím, že miluje ženy a že mu pouze jedna manželka nestačí. O jeho milenkách se vypráví historky, stejně tak jako o jeho tolerantní manželce. Nyní se můžete na Kopeckého podívat ve filmu Sedm žen Alfonse Karáska, kde hraje donchuána, který si dává každý den rande s jinou ženou. Prostě si v podstatě zahrál sám sebe!

Miloš Kopecký se oženil čtyřikrát a jeho manželky se s milenkami znaly. Dokonce společně všichni jezdili na chalupu či dovolenou. Herci na tom nepřišlo nic divného. Vždy říkal, že náklonnost žen potřebuje pro své psychické zdraví a chuť do práce.

Kopecký to s ženami uměl, patřil mezi vyhlášené svůdníky

Kopecký to se ženami uměl, jeho poslední manželka, baletka Jana, která o něj pečovala do konce života o všech jeho avantýrách věděla a naučila se s nimi žít.

„Časem jsem došla k tomu, že se s tím dá žít. Jinak se choval skvěle. Jsou chlapi, kteří nezahnou, zato ženu třískají. Ty holky, které si vodil, byly vesměs normální a slušné. Bez problémů jsme se bavily. Horší ale bylo, když se tam jednou náhodou naráz sešly hned dvě jeho milenky. Já z toho měla srandu, ty dvě se ale hrozně poštěkaly,“ prozradila před časem deníku Blesk právě baletka Jana.

Kopeckého postelí prošly takové krásky jako herečky Olga Schoberová, Jana Brejchová či Eva Jakoubková, ale také někdejší televizní hlasatelka Anna Wetlinská. Vážný vztah měl i s režisérkou Věrou Chytilovou, kterou si dokonce měl brát. Ze svatby ale nakonec sešlo.

Čtyřikrát se oženil, ale milenky měl celý život

„Miloš byl muž, se kterým jsem si přála založit rodinu a vdát se za něj. Věděla jsem ale, že je velký holkař a svůdce. Náš vztah byl kvůli tomu od začátku plný napětí. Hádali jsme se dost často. Jednou jsem na něj v rozčílení vylila hrnek mléka, jednou jsem ho shodila z kola. Rozešli jsme se, když si u mě zapomněl svůj deník. Po jedné návštěvě ode mě si do něj napsal větu: ‚Konečně doma, konečně klid.‘ To mě ranilo. Vždycky mi totiž tvrdil, jak hrozně ho mrzí, že už musí jít,“ zavzpomínala Chytilová pro deník Blesk.

S první manželkou, herečkou Stellou Zázvorkovou, byl ženatý pouhý rok. Stihli však zplodit dceru Janu, která ale v patnácti letech spáchala sebevraždu. Měl to prý být demonstrativní pokus, aby si jí rodiče více všímali, bohužel však skončil tragicky.

Druhou manželkou byla řidička tramvaje Kateřina, třetí tanečnice Jana Lichtenbergová. Žádné z těchto manželství netrvalo dlouho. Až to čtvrté, právě s tolerantní baletkou Janou, vydrželo až do konce jeho dní. Měli spolu dceru Barboru.

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů