Šíp.deník.cz

Miro Šmajda: Čo sa týka lásky

8 fotografií 8
Miro Šmajda, model 2010
Miro Šmajda, model 2010
Zdroj: Sony BMG
Miro Šmajda, model 2010 Miro Šmajda, model 2010 Miro Šmajda, model 2010 Miro Šmajda, model 2010
Sdílej článek:

Finalista podzimní Česko Slovenské SuperStar Miro Šmajda právě vydává své debutové album s názvem Čo sa týka lásky, respektive datum vydání je naplánováno na 8. listopadu. Autorské album vznikalo v průběhu letošního léta ve studio Sono Nouzov, produkoval ho Milan Cimfe. Texty ke všem jedenácti skladbám si napsal Miro Šmajda, zároveň je i autorem hudby, s výjimkou dvou skladeb, na kterých se podíleli všichni členové kapely.

Doprovodná kapela Miro Šmajdy se jmenuje Rosemaid a tvoří ji Tamás Belicza, Roman Birkuš, Jaroslav Žigo,Miroslav Bitomský, Miro Šmajda.


Až na závěrečnou skladbu Last Forever je celé album ve slovenštině. Vydavatelství Sony tvrd, že navazuje na tu nejlepší československou rockovou písničkářskou tradici. „Rock´n´roll ještě neumřel," vzkazuje svým - nejen náctiletým - posluchačům Miro Šmajda.

Od samého začátku 1. Česko - Slovenské superstar bylo jasné, že Miro bude patřit mezi favority celé soutěže. Tento mladý student architektury se totiž prezentoval jako někdo, kdo se na pódiu narodil a komu sedí klasická rocková píseň. Zároveň s albem vstupuje do éteru v pořadí již druhý singl Baby. Miro Šmajda k němu připravuje videoklip, který bude k dispozici v druhé polovině října.

Bulvár.cz: Miro měl kliku, že se ho ujalo velké vydavatelství, které má možnost dostat písně svých koní do rádií, což je v podstatě jediná možnost, jak je dostat k posluchačům - jesli se ale „chytí“, to už je věc jiná … Je otázkou, zda je to práce promotérů, anebo sám Miro Šmajda útočí na „první signální“ – jeho nové album prezentuje písničky o lásce, oldskoolově rockové, čili všechno to, co spolehlivě fungovalo už v SuperStar. I promo fotky jsou hodně prvoplánové, zacílené na malé holčičky, které byly z Mira úplně paf. Jestli jeho strategie zabere, uvidíme již brzy. Přesto všechno – není vůbec náhodou, že jediná zpěvačka, která se u nás ze SuperStar opravdu prosadila, je Aneta Langerová. Šoubyznys, to je běh na hóódně dlouhou trať a s hodně těžkým baťohem na zádech.

(zdroj: bulvar.cz)

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů