Šíp.deník.cz

Miro Šmajda: Konečně se zamiloval?

6 fotografií 6
Miro Šmajda a Katarína Štumpfová v slovenské taneční soutěži Let´s Dance
Miro Šmajda a Katarína Štumpfová v slovenské taneční soutěži Let´s Dance
Zdroj: TV Markíza
Miro Šmajda a Katarína Štumpfová v slovenské taneční soutěži Let´s Dance Miro Šmajda a Katarína Štumpfová v slovenské taneční soutěži Let´s Dance Miro Šmajda a Katarína Štumpfová v slovenské taneční soutěži Let´s Dance Miro Šmajda a Katarína Štumpfová v slovenské taneční soutěži Let´s Dance
Sdílej článek:

Charismatický Slovák z Košic Miro Šmajda, který měl (a má!) spoustu fanynek i mezi Češkami v Česko Slovenské SuperStar, kde skončil ve finále, se takřka vzápětí pustil do další televizní soutěže. Na slovenské Markíze běží obdoba našeho Star Dance, s názvem Let´s Dance, kde Miro tančí jako o život v páru s loňskou vítězkou, Katarínou Štumpfovou. Většina bulvárů v dojemné shodě naznačuje, že mezi nimi jde o víc než jen kolegiální vztah. Jak to tedy je?

KDO je krásná Katarína?

Katarína Štumpfová se narodila v únoru roku 1986, takže je o dva roky starší než Miro. Je profesionální tanečnice, televizní soutěže Let´s Dance se účastní už potřetí, vloni ji dokonce v páru se známým slovenským komikem Jurajem Mokrým vyhrála. Tančí už 16 let, tři roky působí též jako trenérka. Specializuje se na latinskoamerické tance a má doma řadu medailí z různých tanečních soutěží. Nejraději prý má čaču, protože je to podle ní tanec hravý, bláznivý i sexy, ale i rumbu, tanec lásky.

Jsou spolu?

V rozhovorech to oba popírají a tvrdí, že jsou jen dobří přátelé. Což se říká vždycky, že? Na druhou stranu, v popisu práce slovenských „piaristů“ soutěže Let´s dance je nepochybně mocí mermo tyhle zvěsti o mladé lásce rozdmýchávat a přiživovat, seč jim síly stačí. Tak jsme se dozvěděli, že Katka a Miro spolu strávili minulý týden pár dnů v Praze, kam Miro musel za prací a Katka ho doprovodila, prý aby nezanedbali ani minutu tréninku.

Na Katce bych nezměnil nic!

Tuto záludnou otázku dostal Miro a odpověděl: Teď jsem se asi na dvě sekundy zamyslel, ale nic mě nenapadá!

Vzpomeňme na Dominiku

Ještě jeden fakt je třeba vzít v úvahu. Miro je velmi sexy, holkám se líbí a on sám to dobře ví. A pracuje s tím. Navíc má evidentně rád ženskou společnost. Stejně jako si v SuperStar „vybral“ Dominiku Starou, s níž trávil spoustu času a tak trochu s ní flirtoval (ona k němu zřejmě cítila něco více a pak ji čekalo zklamání), v Let´s Dance to může být právě Katarína, která mu logicky dělá společnost. Ostatně, jsou si věkově blízcí, v soutěži jsou nejmladší a tráví spolu spoustu času. Jenže pokud mu na to Katarína „skočí“, může klidně dopadnout jako Dominika – Miro je tulící typ, na první pohled dokonalý extrovert, ale leccos nasvědčuje tomu, že úplně nejblíže k sobě nikoho hned tak nepustí…

Anna Vančová (zdroj: bulvar.cz)

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů