Šíp.deník.cz

Miroslav Etzler: Nejmladší syn málem zemřel, starší děti se s ním nebaví!

Miroslav Etzler to se vztahy nemá zrovna jednoduché. Herec je celkem čtyřnásobný otec, aktuálně se stará s manželkou o devatenácti měsíčního syna Samuela. Kvůli poslední lásce se ale s Etzlerem nebaví jeho starší dcery a syn! 

1 / 12
Miroslav Etzler

Miroslav Etzler byl kdysi přelétavý typ a to se také projevilo na jeho vztazích se ženami. Se svou první manželkou má Etzler dvě dcery, Markétu a Magdalénu.

První manželství ale nemělo dlouhé trvání a herec se zakoukal do své kolegyně Zuzany Bydžovské, se kterou zplodil syna Kristiána a ocitl se podruhé před oltářem.

Ani vztah s Bydžovskou ale nebyl pro Etzlera posledním, opět ztratil hlavu pro další herečku, Vilmu Cibulkovou rodinu opustil. Syn Kristián mu však odchod od matky nikdy neodpustil a dnes devatenáctiletý chlapec nemá se svým otcem žádný kontakt. Etzler si je toho dobře vědom a říká, že spousty věcí by ve svém životě rád napravil. Jenže, nikdo z jeho potomků s ním nechce být v kontaktu!

Etzler dnes svých hříchů z mládí lituje.

Slavní nevěrníci za hříchy pořádně zaplatili.Zdroj: Profimedia.cz

Syn Kristián přerušil kontakt s Etzlerem hned poté, co opustil jeho matku Zuzanu Bydžovskou. "S Kristiánem se náš vztah již nikdy nespraví. Je to moje velká vnitřní bolest, o které se nechci příliš bavit. Byl počatý z lásky a doufám, že bude mít v životě štěstí," smutně komentoval herec vztah se svým synem.

Ztráta syna byla pro Etzlera bolestivá, to však nevěděl, že za pár let se s ním nebudou chtít stýkat ani jeho dvě první dcery, Markéta s Magdalénou.

S poslední partnerkou Helenou Bartalošovou se totiž herec rozhodl stát se počtvrté otcem, věkem by ale spíš mohl být pro svého posledního syna Samuela dědečkem. Tento fakt se dcerám nelíbil a proto se rozhodly utnout s ním veškeré vztahy! "Holky to nedaly a nestýkáme se. Myslí si, že jsem se na stará kolena zbláznil! Místo abych byl dědečkem, stal jsem se tátou!"

Kvůli krásné Vilmě Cibulkové opustil Etzler i svou druhou rodinu s Bydžovskou.

CibulkováZdroj: Profimedia

I vztah s Vilmou Cibulkovou měl omezenou lhůtu, která vyprchala a herec opět hledal vhodnou partnerku pro život. Seznámil se s Helenou Bartalošovou, ale vztah hodně dlouho zapíral.

Nakonec skutečně potvrdil lásku k Heleně, jejich vztah ale připomínal jízdu na horské dráze! Dvojice se několikrát rozešla a opět sešla, pak přišla Bartalošová se šokující informací, že čeká potomka!

Pokročilý věk obou rodičů byl důvod, proč se rozmýšleli, zda je ještě vhodné si pořizovat děti, nakonec ale zvítězila příroda a Helena se stala před prahem čtyřicítky matkou. Etzler po téměř dvou letech od narození Samuela prozradil šokující detaily a tvrdí, že o syna málem přišel!

Bartalošovou si už za ženu prý Etzler nevezme.

EtzlerZdroj: Profimedia

Bartalošová s Etzlerem zažili na porodním sále okamžiky hrůzy, jejich synovi šlo o život a tak museli lékaři rychle provést císařský řez. Podle herce šlo o minuty!

"Bylo to děsivé. Nebýt týmu fenomenálních porodníků, Bůh ví, jak to dopadlo. Vybojoval si život a teď si ho užívá," popsal Etzler nejhorší zážitek ve svém životě.

Být otcem v pokročilém věku je podle herce náročné, spoustu věcí si ale prý uvědomil. "Kdybych mohl vrátit čas, byl bych lepším otcem," přiznal smutně. Tak snad se rodinná situace časem umoudří a splní se Miroslavovo přání mít všechny děti pohromadě…

Etzler zažil chvilky hrůzy o nejmladšího syna.

EtzlerZdroj: Profimedia

Od Bydžovské Eztler odešel, jejich syn mu to má dodnes za zlé.

EtzlerZdroj: Profimedia

Být otcem je podle Etzlera v pokročilém věku náročné.

EtzlerZdroj: Profimedia

Zdroj: Jan Novák
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů