Šíp.deník.cz

Miss sestra natrhla pozadí leckteré Miss ČR

4 fotografií 4
Miss sestra Aneta Rusinová
Miss sestra Aneta Rusinová
Zdroj: Šíp
I zdravotní sestřičky mají svou Miss. Letos je jí zdravotní sestra z chirurgie Městské nemocnice Ostrava Aneta Rusinová. I zdravotní sestřičky mají svou Miss. Letos je jí zdravotní sestra z chirurgie Městské nemocnice Ostrava Aneta Rusinová. I zdravotní sestřičky mají svou Miss. Letos je jí zdravotní sestra z chirurgie Městské nemocnice Ostrava Aneta Rusinová. I zdravotní sestřičky mají svou Miss. Letos je jí zdravotní sestra z chirurgie Městské nemocnice Ostrava Aneta Rusinová.
Sdílej článek:

Titul Miss sestra 2010 převzala na plese s názvem Sestry na sál v Obecním domě v Praze zdravotní sestra z chirurgie Městské nemocnice Ostrava Aneta Rusinová. A při pohledu na fotografii jasně vidíte, že porotci měli opravdu šťastnou ruku! Takhle pěkná není lecjaká finalistka celorepublikové soutěže krásy Miss ČR…

Při dvoukolovém finále v Obecním domě v Praze, kde se 14. ledna 2011 konal ples České asociace sester s příznačným názvem Sestry na sál!, za sebou nechala vítězka dalších devět finalistek a získala kromě korunky také mnoho zajímavých cen včetně finančních darů a zájezdu. Šokem pro ni bylo překvapení večera – červený vůz Škoda Fabia.

V desetičlenné porotě, která v pátek rozhodovala o udělení historicky prvního titulu Miss sestra, usedli například herečka Mahulena Bočanová, přednosta kliniky plastické chirurgie 1. lékařské fakulty UK Jan Měšťák nebo předsedkyně ČAS Dana Jurásková. Korunku vítězce předal ministr zdravotnictví ČR Leoš Heger

Titul 1. vícemiss sestra se stala všeobecná sestra Alena Klevarová ze Šternberka a 2. vicemiss pak porodní asistentka Miloslava Blažková z Plzně.

Zdroj: bulvar.denik.cz

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů