Šíp.deník.cz

Mladý milovník z Vesničky Stanislav Aubrecht: Neuvěříte, jak teď vypadá

4 fotografií 4
Dnes je z herce chlapík, v němž byste kudrnatého puberťáka jen těžko hledali.
Dnes je z herce chlapík, v němž byste kudrnatého puberťáka jen těžko hledali.
Zdroj: Šíp PLUS
Dnes je z herce chlapík, v němž byste kudrnatého puberťáka jen těžko hledali. Z puberťáka se zkrátka stal muž, který dnes žije hlavně pro jednu pražskou restauraci, jejímž je spolumajitelem. Před téměř třiceti lety měl Stanislav bujnou kštici. Legendární film Vesničko má středisková zajistil hercům nesmrtelnost.
Sdílej článek:

Zamiloval se do učitelky a nakonec chtěl spáchat sebevraždu. Tak si každý pamatuje postavu Jardy Pávka z filmu Vesničko má středisková. Šípu se podařilo zjistit, jak mladý milovník vypadá dnes a čím se živí.

Film Vesničko má středisková je jednou z nezapomenutelných komedií, kterou každý viděl nejméně desetkrát. A často si diváci také řeknou, jak asi herci z filmu vypadají dnes, po bezmála třiceti letech.

Jednou z důležitých postav v komedii je i Stanislav Aubrecht (46) alias Jarda Pávek, syn Mariána Labudy a Mileny Dvorské. Ten se nešťastně zamiloval do místní učitelky a nakonec kvůli nesplněné touze spolykal prášky. Tehdy devatenáctiletý mladík v té době studoval Státní konzervatoř v Praze, kterou absolvoval o dva roky později. Na kontě ale nemá jen roli Jardy Pávka z Vesničky. Objevil se také v seriálu Dlouhá bílá stopa, ve filmu Stav ztroskotání, v komedii Jak básníkům chutná život nebo v Tankovém praporu.

Po škole se Stanislav Aubrecht ještě nějakou dobu živil jako herec, působil v Hudebním divadle v Karlíně, Divadle na Vinohradech i na mimopražských scénách. V devadesátých letech se z něj pak stal výkonný producent muzikálových produkcí. Na starosti měl takové trháky, jakými byly Jesus Christ Superstar, Evita nebo Kočky.

Dnes už bývalého herce před kamerou neuvidíte, jeho poslední rolí byla postava v seriálu Ulice v roce 2005. Šípu se ale podařilo zjistit, jak vypadá. Z bujné kštice toho už příliš nezbylo a kvůli kilům navíc by herce poznal asi jen málokdo. Z puberťáka se zkrátka stal muž, který dnes žije hlavně pro jednu pražskou restauraci, jejímž je spolumajitelem. Za místní pokrmy si návštěvníci musejí připlatit. Aubrecht však zdejší kuchařský um vynáší do nebe a občas také dodává na servery o jídle různé recepty. „Ano, pan Aubrecht je majitel této restaurace," potvrdil Šípu i jeden z číšníků.

Stanislav Aubrecht má podle informací, jež o sobě prozrazuje na sociální síti, rád dobré jídlo, sex a smích, výtvarné umění a samozřejmě film a divadlo. Obdivuje Jiřího Menzela. Mezi jeho přáteli nechybějí herci Daniel Rous nebo Tereza Kostková.      

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů