Šíp.deník.cz

Monika Absolonová si prošla peklem: Otec jejích synů ji dostal na samé dno

4 fotografií 4
Monika Absolonová
Monika Absolonová
Zdroj: Profimedia
Monika Absolonová si prožila pořádně perné chvíle. Rozchod ji naprosto zlomil. Dnes je ráda, že si bývalého partnera Tomáše Hornu nevzala. Absolonová bude novou moderátorkou show věnované svatbám.
Sdílej článek:

Většina fanoušků zná Moniku Absolonovou jako usměvavou a věčně dobře naladěnou herečku, která se nebojí práce a hvězdné manýry jsou jí cizí. Bohužel však i ona si sáhla na dno. Bývalý partner, hokejista Tomáš Horna, ji kvůli dluhům dostal až k psychiatrovi.

Už je to víc než rok, kdy zažila zpěvačka Monika Absolonová nejhorší den svého života. Tenkrát se totiž dozvěděla, že jí životní partner a otec jejích dvou synů lže a navíc má miliónové dluhy. Absolonová měla klapky na očích a myslela si, že má doma nejlepšího chlapa na světě. O to větší to byl šok.

„Na začátku rozchodu to byla až fyzická bolest. První měsíc jsem myslela, že umřu, ale i další asi tři až čtyři měsíce byla ta bolest opravdu intenzivní. Byla jsem i na konzultacích za psychiatričkou," řekla Blesku Monika několik měsíců po rozchodu.

Varovné signály přicházely často

Zpěvačka si samozřejmě uvědomila, že si některých varovných signálů mohla všimnout už dříve. Z naivity je ale přehlížela. Byla prostě zamilovaná a chtěla, aby kluci měli tátu.

„Sedm let jsem žila v něčem, o čem jsem vůbec neměla tušení. Po těch letech už vím, že mě měly varovat některé indicie. Myslím, že nejsem hloupá, ale že jsem naivní," prozradila dále herečka, v čem udělala chybu.

Nyní už je z nezdravého vztahu venku a říká se, že jí dělá kromě synů Tadeáše a Matouše radost i nový partner. Jeho identitu si však Monika ještě nechává pro sebe. Je jasné, že tak naivní už zpěvačka nebude a než začne někomu věřit, jistě to bude nějakou dobu trvat.

Důvěra a upřímnost jako základ vztahu

Nejdůležitější je pro ni prý důvěra a upřímnost. Sama uznává, že kdyby Horna kápnul božskou a přiznal se, možná by krizi ustáli a ona by mu pomohla dluhy umořit. Ale jeho lži a podvody ji utvrdily v tom, že mu pomáhat nebude a opustí ho. Samozřejmě to pro ni bylo nesmírně těžké a myslela si, že to nezvládne. Nakonec se jí ale podařilo nelehké období s pomocí ostatních ustát na jedničku a dnes se na rozchod dívá s nadhledem. Je ale na výsost jasné, že si z něj odnesla pořádnou lekci. 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů