Šíp.deník.cz

Opuštěná Monika Bagárová: Smutná a sama!

Monika Bagárová nepatří zrovna k děvčatům, co holdují krátkodobým vztahům. Všechny její vztahy vždy byly vážné a trvaly několik let. S nejnovějším partnerem, zápasníkem Makhmudem Muradovem to bere od začátku velmi seriózně, dokonce kvůli němu opustila rodinu a přestěhovala se do Prahy. Zažila s ním ale už i nemilé chvilky, například když zjistila, že její milý dříve točil lechtivé snímky pro gaye. Láska ale hory přenáší a Monika by svému svalovci odpustila asi cokoliv, jenže teď má úplně jiné starosti.

1 / 11
Monika Bagárová

Bagárová to s Muradovem nemá zrovna lehké. Jeho práce je velmi specifická a pro křehkou zpěvačku je kolikrát až utrpení pozorovat, jak se její milý vrací z boje celý od krve, s modřinami po celém těle. 

I proto se Monika zápasům svého partnera vyhýbá, seč může. "Sledovat Makhmuda jak bojuje, je pro mě náročné" svěřila se před časem.

Zápasení ale neobnáší jen bolest a utrpení, má to za následek i to, že spolu partneři nemají moc volného času. Vzhledem k tomu, že velmi pracovně vytížení jsou oba dva, najít v kalendáři společné chvilky je někdy oříšek. 

Monika má o Makhmuda často starost a cítí se sama.

Monika BagárováZdroj: profimedia

Makhmud musí své profesi věnovat hodně času, jen tréningy jsou velice časově náročné a ve fitku tráví prakticky každý den. Ke cvičení navíc musí dodržovat přísný dietní režim, aby se vešel do váhového limitu, na což se taky připravuje a zabere mu to další chvilky, které by jinak rád byl se svojí láskou.

Monika si vše tohle uvědomila ještě předtím, než se ke svému miláčkovi nastěhovala, vlastně to byl hlavní impuls, proč si pořídit společné bydlení. Dokud žila v Brně, časové možnosti se vidět byli skoro nulové.

Ačkoliv momentálně sdílí jeden byt, stále jsou ale často od sebe, protože musí Muradov jezdit pravidelně na pracovní výjezdy do zahraničí, což zpěvačku vyloženě ničí.

Do Ruska jel Muradov sám, Monika zůstala sama.

Monika BagárováZdroj: profimedia

Zápasník MMA díky své profesi musí často jezdit do zahraničí, jenže Monika má většinou pracovní povinnosti v Čechách, což je poslední dobou rozděluje. Makhmud například před pár dny odjel do Ruska a svojí milou opět nechal doma.

Leckdo by si mohl myslet, že se snaží svojí milou uchránit od zápasů a tak jezdí raději sám, jenže pravda je taková, že najít volný čas v našlapaném diáři obou dvou je někdy nadlidský výkon.

Muradov si užívá v Rusku obklopen svými přáteli, zatímco Monika stihla odzpívat několik akcí, jedna z nich byla dokonce charitativní. Jelikož tihle dva plánují miminko, mohlo by se brzy leccos změnit!

Dítě by mohlo Muradova více držet doma.

Monika BagárováZdroj: profimedia

Nepříjemné odloučení možná brzy skončí, jelikož se dvojice netají tím, že plánují potomka. To by mohl být pro Muradova jasný signál omezit své pracovní cesty na minimum a věnovat se co nejvíce Monice a jejich miminku!

Jelikož zpěvačka o dítěti básní nějaký ten měsíc, může se stát, že nás brzy překvapí radostnou novinkou.

Společné hnízdečko už mají, Makhmud by rodinu jistě velmi dobře uživil už teď, takže oba přiznali, že nebudou v zakládání rodiny příliš otálet. Tak třeba se dočkáme dalšího hvězdného přírůstku už příští rok…

Monika by ráda svému milému porodila miminko.

Monika Bagárová předvedla dokonalé tělo.Zdroj: Ginger & Fred

Odjezdy svého přítele nesnáší dobře.

Na každé akci je za hvězdu.Zdroj: Instagram

Zdroj: Soňa Broulíková
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů