Šip.deník.cz

Monika Bagárová a Makhmud Muradov: Blízký člověk promluvil o rozchodu

21 fotografií 21
Monika Bagárová, Makhmud Muradov
Monika Bagárová, Makhmud Muradov
Zdroj: Profimedia.cz
Monika Bagárová Monika Bagárová Monika Bagárová Makhmud Muradov Monika Bagárová
Sdílej článek:

Ještě před pár týdny se zdálo, že se vztahem krásné Moniky Bagárové a zápasníka MMA Macha Muradova je snad konec. Všechno odstartovaly komentáře fanoušků na sociálních sítích, kteří si všimli, že partneři už nesdílejí tolik společných snímků jako dřív. K situaci se už vyjádřili oba dva a popřeli, že by mezi nimi byl jakýkoli problém. Co si ale myslí lidé, kteří jsou páru nejblíže a mají všechno takříkajíc z první ruky?

Před několika měsíci dvojice opravdu přestala přidávat společné fotky na sociální sítě. Není divu, že příznvci oblíbené zpěvačky a bojovníka s uzbecko-českým původem začali spekulovat, co za takovým chováním vězí. Pár sice občas sdílel fotografie malé dcerky Ruminky, ale snímky plné partnerského štěstí najednou zmizely.

Vážně jsme se nerozešli

„Nerozešli jsme se. I přesto, že na našich Instagramech nevidíte náš společný život, společný čas, jak bylo u mě dříve zvykem, z určitých důvodů jsem se prostě rozhodla to trošičku omezit. Jsme pořád rodina," vysvětlila nedávno Monika pro Super. Zároveň ale připustila, že s Ruminkou zůstávají často samy doma, protože Mach se věnuje zápasům a náročným tréninkům hlavně v zahraničí.

„Náš tatínek je pořád pryč. Teď ho čeká zápas v UFC, na který trénuje dvakrát denně. Kromě toho má další povinnosti, často cestuje do Uzbekistánu, kde založil svoji organizaci," řekla nedávno zpěvačka v rozhovoru pro CNN Prima News.

„Když chceš něco vyhrát, musíš o něco přijít. O to víc si užíváme společný čas," potvrdil Makhmud Muradov a dodal, že na další střetnutí se připravuje v Polsku. Práci se věnuje naplno hlavně proto, že jako sportovec má omezenou dobu, kdy může soutěžit. Teď chce bojovat další tři až pět let a pak se plně věnovat rodině. Fighter navíc pečuje o svoje příbuzné, které má v Uzbekistánu.

Teď jsem je viděla venku

Monika se s Machem a Ruminkou nedávno přestěhovala do domku na okraji Prahy. A právě odsud se ozvali sousedi, kteří nejlépe vidí, jak to mezi známou dvojicí právě teď je. „Oni jsou fakt v pohodě! Teď jsem je tady zase viděla spolu venku a cukrovali, drželi se za ruku a dávali si pusu. Takhle se rozcházející se pár nechová," odhalila žena ze sousedství dvojice pro eXtra.cz.

Kromě toho Monika nedávno sdílelala fotografii, na které je nejen s Ruminkou, ale také s Machem. „Spolu navždy," napsala porotkyně soutěže Česko Slovenská SuperStar a přidala srdíčko. V dalším příspěvku pak odhalila, že měla s Machem rande na zápase Oktagon MMA, ve kterém vyhrál Slovák Samuel Krištofič. Tím zpěvačka jasně dokázala, že je do svého muže skutečně zamilovaná, když jí nevadilo romatnickou schůzku strávit při sportu, který pro Macha tolik znamená.

Takhle se pozná pravá láska. Monika vyrazila s Machem na ostře sledovaný zápas Oktagon MMA.

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Akční letáky

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů