Šíp.deník.cz

Monika Bagárová dá Rumince sourozence: S partnerem se už bavili o dětech

5 fotografií 5
Monika Bagárová s dcerou
Monika Bagárová s dcerou
Zdroj: Profimedia
Monika Bagárová o své nové lásce nazpívala dokonce píseň Plán, kterou brzy představí divákům Rozchod s Makhmudem Muradovem byl pro zpěvačku bolestivým obdobím Za rozchodem dvojice stály údajně nevěry ze strany zápasníka Bagárová zůstala na výchovu dcery Rumie sama, do života jí ale brzy vstoupil nový muž
Sdílej článek:

Zpěvačka Monika Bagárová už několik měsíců září štěstím po boku svého nového partnera Leonarda Lekaje a jejich vztah jen kvete. Lea si dokonce zamilovala i zpěvaččina dcera Ruminka. A právě ta se možná brzy dočká sourozence. Bagárová se totiž nikdy netajila tím, že touží po početné rodině.

Pokud je v českém šoubyznysu momentálně někdo, kdo skutečně září štěstím a spokojeností, pak je to zpěvačka Monika Bagárová. Ta po rozchodu s MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem, se kterým má dceru Ruminku, našla muže, s nímž je po všech stránkách naprosto spokojená. A vztah s podnikatelem Leonardem Lekajem začíná nabírat na obrátkách. Dvojice se už totiž začala bavit o dětech. 

Vždy chtěla velkou rodinu

Pro krásnou zpěvačku byla vždy mnohem větší prioritou rodina než kariéra. I proto se ostatně chtěla stát maminkou velmi mladá. A stejně tak se chtěla vdát. Zatím se jí ale splnilo jen její první přání. I když je pravdou, že touží i po dalších dětech. „Já bych se v budoucnu velmi ráda vdala, ale uvidíme, co čas přinese. Chtěla bych mít ještě dvě děti, u jednoho rozhodně nezůstanu. Chtěla bych mít velkou rodinu,” nechala se Bagárová před časem slyšet v pořadu TALK!

Ideální partner

Možná že se ale všech svých velkých snů dočká právě se svým současným partnerem Leem. Toho si totiž zpěvačka nemůže vynachválit a září vedle něj štěstí. A co je důležité, zamilovala si ho i její dcera Ruminka. „Ruminka miluje Lea od prvního setkání a já se jí nedivím,” prozradila Monika na svém Instagramu. 

Pár už dokonce stačil vyrazit na první společnou dovolenou ve třech. A právě na dovolené se fanoušci zpěvačky ptali, zda Ruminka spí s ní i jejím partnerem v jedné posteli. „Kdy chcete naučit Ruminku spát ve své posteli? Nevadí partnerovi, že spinká s vámi?” ptala se jedna z obdivovatelek zpěvačky. „Nikdy. Všechny děti budou spát s námi. Už jsme se na tom domluvili. Necháme si vyrobit postel na míru přes celý pokoj,” reagovala se smíchem Monika Bagárová. I když šlo pochopitelně o legraci, ze slov zpěvačky je patrné, že otázku dětí s partnerem už řešili. 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů