Šíp.deník.cz

Monika Marešová vrací TVRDÝ ÚDER ZA NEVĚRY: Podvádí Leoš i svou snoubenku?

Zdálo by se, že vztahy mezi moderátorem Leošem Marešem a jeho dnes již bývalou manželkou Monikou se nesou v přátelském duchu. Teda bývalá produkční se o korektní vztahy snažila hlavně kvůli jejich dvěma synům. Jenže se zdá, že teď pohárek trpělivosti přetekl a klidná světlovláska si s nevěrným bývalým už servítky nebere! Můžou snad za to nedávné zásnuby s Monikou Koblížkovou?

1 / 25
Schválila exmanželka svatbu své osudové lásky?

Schválila exmanželka svatbu své osudové lásky?Zdroj: Profimedia.cz

Monika našla konečně náplň života.Zdroj: Facebook.com

Mnoho holek a žen závidělo Monice Marešové, že může žít vedle tak úspěšného a bohatého muže, kterým je Leoš Mareš. Jenže málokdo viděl, že za tím pozlátkem luxusního života se skrývalo zoufalství, slzy a obrovské ponížení.

Monika o tom, že by se Leoš změnil vedle snoubenky, nechce ani slyšet.Zdroj: Facebook.com

Náš nejlépe placený moderátor si totiž se svou dnes již bývalou ženou nebral moc servítky. I když nikdo nezpochybňuje, že jí měl svým způsobem rád, ale svým chováním jí dostával spíše na dno, než aby si cenil toho, že mu porodila dva syny.

I na lyžích vypadá dost sexy.Zdroj: Facebook.com

Sice jí nakonec po letech požádal o ruku a nakonec i vzal, ale to bylo už spíš takové slepování už tak rozbitého vztahu, který chtěli zachránit právě svatbou. Ale spíš to byl poslední hřebíček do rakve jejich společného života.

Monika Marešová s dětmi. Zdroj: Profimedia

Monika totiž nikdy nebyla žádná líná husička, která si vysnila, že by si nabrnkla nějaké boháče a žila jen jeho život. V době, kdy žila s Leošem a ještě neměli děti, tak plně pracovala, nenechala se vydržovat. A to možná i moderátorovi trochu vadilo.

V dobách manželství s Leošem.Zdroj: Profimedia.cz

Že je samostatná a není na něm závislá. On potřeboval neustálý obdiv a to se mu u Moniky nedostávalo. Sice k němu vzhlížela, ale postupem času už také v tomto otupěla, protože si zvykla na to mít vedle sebe úspěšného muže.

Neměla ještě takové charismaZdroj: Profimedia.cz

Ale on to začal hledat jinde. Podváděl Moniku, kde se dalo. Dokonce si to neodpustil, když čekala druhého syna. Na jeho nevěry se přicházelo, bylo z toho veřejné pohoršení a pro Moniku naprostá zrada a ponížení.

Ta jen vykvetla.Zdroj: Profimedia.cz

Poté, co se objevilo v novinách, že se tajně schází s modelkou Gábinou Dvořákovou, tak bouchla do stolu a řekla dost. Mohla na něj házet špínu ze všech stran, ale neudělala to. Hlavně kvůli svým synům, jinak ta zášť vůči Leošovi tam zůstala.

Leoš umí lidi rozhecovat.Zdroj: Profimedia.cz

I když se navenek snaží tvářit tak, že jejich vztahy jsou korektní, tak teď se sama Monika nachytala a dala nahlédnout do svého ublíženého nitra. K zasnoubení svého exmanžela se nevyjádřila ani slovem, ale když jí někdo začal předhazovat, jak se vedle redaktorky Moniky Koblížkové změnil, tak vybouchla!

Podmanila si Karlovy Vary.Zdroj: Profimedia.cz

„Když si vzpomenete na Leoše z dob, kdy byl ženatý a měnil milenky jak na běžícím páse a teď? Žádný bulvár, žádná milenka. A nebude to jistě jen věkem, že se zklidnil,“ napsala jedna čtenářka pod diskuzi, kdy jste měli vyjádřit sympatie buď Marešové nebo Koblížkové.

Nemůže žít bez sociálních sítí.Zdroj: Profimedia.cz

To doslova rozhněvalo Leošovu bývalku a na to jen stroze odpověděla: „Lidé se nemění.“ Bylo na tom poznat, s jakou ironií to napsala. Myslela tím snad, že Leoš podvádí i svou snoubenku? Že jí také na každém rohu zahýbá, jako bylo u první ženy?

Monika mění moderátora od základů.Zdroj: Profimedia.cz

Dál se k tomu Monika už vyjadřovat nechtěla, ale bylo poznat, že „Koblize“ tu výhru Leoše opravdu nezávidí. Kdyby mohla, tak si ho nikdy nevzala, ale to už nezmění. Chce se soustředit na své syny a její bývalý jí je ukradený. Ale ví snad něco, co by měla jeho budoucí žena vědět?

Monika rozhodně není žádná zlatokopka, která by byla závislá na muži a jeho penězích. Sami se přesvědčte v její zpovědi:

Zdroj: Youtube
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů