Šíp.deník.cz

Štiková se pustila do dcery Charlotte: Má podvázaný žaludek a sdílí cizí tělo

5 fotografií 5
Charlotte Štiková a Monika Štiková
Charlotte Štiková a Monika Štiková
Zdroj: Profimedia
Charlotte Štiková už dlouhé roky bojuje s váhovými výkyvy Štiková v minulosti zhubla, pak se ale opět vrátila do svých kypřejších tvarů Monika Štiková tvrdí, že má její dcera podvázaný žaludek Charlotte Štiková se snažila v minulosti uspět například s duetem se Sámerem Issou
Sdílej článek:

Charlotte Štiková se na Instagramu nedávno pochlubila svou vydřenou figurou, za své úsilí ale sklidila kritiku od vlastní matky. Monika Štiková tvrdí, že její dcera má podvázaný žaludek a na sexy fotce vůbec nebyla ona. Ve svém proslovu si Štiková vzala na paškál také známého zápasníka Karlose Vémolu.

Charlotte Štiková odjakživa bojovala s váhou. Ačkoliv se jí několikrát podařilo zhubnout, po čase se vždy dostavil jo-jo efekt a vnadná blondýnka měla kila navíc zpět.

Charlotte se podařilo během karantény opět nabrat, minulý rok ale vyhlásila boj nadváze a začala prý zdravě žít a cvičit. Jak důkaz své píle sdílela nedávno na Instagramu sexy snímek, na kterém ukázala obří prsa a vosí pas. 

Monika Štiková, nyní Binias, ale tvrdí, že fotky její dcery jsou falešné a místo zdravého životního stylu byla Charlotte na podvázání žaludku!

Štiková zdrbla i Vémolu

"Dvě fakt horor věci, kterým nemůžu uvěřit. ČT se snížila k tomu, že má ve svých pořadech Vémolu! A vážně někdo uvěřil, že Charlotty fotka její postavy je pravá?" pustila se Monika Štiková na Instagramu do vlastní dcery a zkritizovala rovnou i známého zápasníka MMA.

V hodnocení Charlotte pak pokračovala Monika v dalším postu. "Přijde mi totálně nefér tvrdit, že držím dietu a cvičím, když pravda je taková, že mám podvázaný žaludek. Pak si dávám pravidelně fotky někoho jiného na sítě," šokovala drsným obviněním.

Podle Štikové můžou údajné lži její dcery dokonce ublížit jiným dívkám.

Postavou po porodu se nedávno chlubila i Ornella Koktová, sestra Charlotte

Ty lži mohou vést u mnoha dívek k anorexii

"Ty lži mohou vést u mnoha žen a dívek k anorexii. A proto je fér napsat, jak to má dcera s hubnutím a to je celé," vysvětlila na závěr Monika, proč se rozhodla vynést tuto informaci na povrch.

Štiková má se svými dcerami Ornellou i Charlotte už několik let vztahy na bodu mrazu a vypadá to, že usmíření zatím rozhodně není na programu dne.

Štiková si užívá se svým kolouškem a dcerám nemůže přijít na jméno

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů