Šip.deník.cz

Další rána pro Meghan Markle: Kvůli vnoučatům ji otec požene k soudu

25 fotografií 25
Thomas Markle, princ Harry a Meghan
Thomas Markle, princ Harry a Meghan
Zdroj: profimedia.cz
Thomas Markle, Meghan Markle Thomas Markle, Meghan Markle Thomas Markle, Meghan Markle Thomas Markle, Meghan Markle
Sdílej článek:

Vévodkyně Meghan a její otec Thomas Markle si jsou již několik dlouhých let zcela odcizeni a nejsou spolu v žádném kontaktu. Bývalý hollywoodský osvětlovač by však navzdory rozepři rád konečně viděl svá vnoučata Archieho a Lilibet. Setkání s nimi bude vymáhat soudně. 

Thomas Markle a jeho dcera Meghan si vždy byli blízcí. Krátce před svatbou vévodkyně a prince Harryho se však vztahy hluboce nalomily. Thomas totiž žádal média, aby mu dopřála soukromí, a stejný požadavek před lety vznesla i sama královna Alžběta II. 

Zdálo se, že otec Meghan zkrátka chtěl mít klid, přestože se jeho dcera stala součástí královské rodiny a bylo jasné, že nechtěné pozornosti jen tak neunikne. O to více zarážející byl pak moment, kdy světová média otiskla paparazzi fotografie Thomase Markle, o kterých později podle webu Daily Mail vyšlo najevo, že je otec vévodkyně sám za nemalé peníze nafotil. 

Rozpadlé vztahy

Poté, co se svět dozvěděl o tom, že Thomas Markle pořizování snímků sám schválil, a dokonce za ně dostal zaplaceno, napsala svému otci Meghan dopis. V tom líčila, nakolik ji otec svým chováním ranil. A bývalého osvětlovače nenapadlo nic lepšího, než dopis poskytnou médiím, která jej ihned otiskla. Tohle byla pro Meghan poslední kapka.

Od té doby se svým otcem nekomunikuje a zcela jej ignoruje. Ten tak neměl možnost seznámit se ani se synem vévody a vévodkyně ze Sussexu Archiem, který v letošním roce oslavil již druhé narozeniny. Stejně tak se pochopitelně nesetkal ani s nedávno narozenou Lilibet. To ale Thomas hodlá změnit.

Bude to řešit soudní cestou

Jak se totiž nechal Thomas Markle slyšet v rozhovoru pro Fox News, bude setkání s vnoučaty vymáhat soudně. „Neměli bychom Lili trestat za chování Meghan a Harryho. Archie a Lili jsou malé děti. Nejsou to politici. Nejsou to pěšci. Nejsou součástí celé té hry,” uvedl otec Meghan v rozhovoru. 

„Budu po kalifornských soudech žádat práva na to, abychom se mohl se svými vnoučaty setkat. A udělám to brzy,” dodal ještě. Zda soudy nějak žádosti vyhoví, není jasné. Stejně jako prozatímní reakce Meghan, která slova svého otce nijak nekomentovala. 

Thomas Markle by rád viděl svá vnoučata

Zdroj: Youtube
Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Akční letáky

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů