Šíp.deník.cz

Munzarová: Dostala nabídku, která se neodmítá!

Bára Munzarová
Bára Munzarová
Zdroj: Archiv
Sdílej článek:

Televize Prima stále více posiluje! Dalším velkým talentem, který ulovila, je herečka Bára Munzarová (38), jež ještě nedávno působila vnováckém seriálu Ordinace vrůžové zahradě. Aje tak evidentní, že peníze hovoří jasnou řečí. Televize Prima stále více posiluje! Dalším velkým talentem, který ulovila, je herečka Bára Munzarová (38), jež ještě nedávno působila vnováckém seriálu Ordinace vrůžové zahradě. Aje tak evidentní, že peníze hovoří jasnou řečí.

Munzarová od 3. září moderuje společně spublicistou Janem Kroupou pořad Soukromá dramata.

Munzarová se nabídce moderovat pořad na Primě nijak zvlášť nebránila. Podle informací si má přijít na částku kolem milionu korun. „Nejprve to měla moderovat Eliška Kaplická, která nakonec odmítla. Zato Bára kývla okamžitě,“ prozradil člověk ze štábu chystaného pořadu.

Jan Kroupa

Moderátorský doprovod jí dělá Janek Kroupa, který rovněž před časem byl tváří Novy. Aoco vpublicistickém cyklu jde? „Každý týden se divákům představí tři zajímavé osudy lidí na společné téma, jež zasáhlo či ovlivnilo jejich životy,“ dodal člověk zPrimy.

Šípu se podařilo zjistit, proč Munzarová na Primu bez problému přeběhla! Kvůli rozvodovému vyrovnání se svým bývalým manželem Jiřím Dvořákem totiž přišla zhruba onecelé dva miliony korun.

(rš)

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů