Šíp.deník.cz

MUSÍTE VIDĚT: Dan Hůlka rozflákal auto! Nevešel se mezi stromy!

9 fotografií 9
Dan Hůlka
Dan Hůlka
Zdroj: Tilen Vajt
Dan Hůlka - takhle dopadlo jeho auto. Dan Hůlka - takhle dopadlo jeho auto. Dan Hůlka - takhle dopadlo jeho auto. Dan Hůlka - takhle dopadlo jeho auto.
Sdílej článek:

Dan Hůlka je „dítě štěstěny." Když zrovna nemá zdravotní problémy, alespoň se mu podaří nabourat svůj vůz.

Zpěvák už několik let bydlí ve své chatě v lesíku v Jevanech. A i když by se zdálo, že se za delší dobu strefí svým autem mezi stromy i poslepu, opak je pravdou.
Danovo zlaté fáro odneslo právě nehodu, kdy zpěvák zcela nevypočítal trasu. Zdemolovaná zrcátka, odřený pravý blatník a nárazník, to všechno prozrazovalo, co se stalo.
Zpěvák ve svém autě dorazil na tiskovou konferenci k akci Symfonie ledu, během které se předvedou nejlepší světoví krasobruslaři. Dan Hůlka během show bude zpívat. Přesto si ale nasadil brusle a předvedl, že by se svou postavou byl jako krasobruslař na ledě nepřehlédnutelný. Dokonce i sehnat brusle v jeho velikosti byl velký problém. Podívejte se do fotogalerie.

Co je Symfonie ledu
Symfonie ledu v říjnu do Česka přiveze zlaté krasobruslaře
Kombinaci operní a muzikálové hudby a krasobruslení přiveze na začátku října do Prahy, Ostravy a Brna nová show Symfonie ledu. Představí se v ní mimo jiné olympijský vítěz z roku 2002 Alexej Jagudin i Čech Michal Březina. O hudební doprovod se postarají například Daniel Hůlka, Eva Urbanová a Petra Peterová.
Symfonie ledu má v České republice tři zastávky. Nejprve se 5. října uskuteční v Praze, o den později v Ostravě a nakonec 7. října v Brně. Původně se měla unikátní show konat už v dubnu, kvůli indispozici dvou představitelů ji však bylo nutné přeložit.
V programu vystoupí deset zpěváků, z toho české hvězdy Eva Urbanová, Daniel Hůlka a Petra Peterová. Další sólisté přijedou z ruského Petrohradu. Diváci se mohou těšit na operní písně i rockové a muzikálové skladby.
Na ledu se návštěvníkům představí hvězdy světového formátu. Mezi ně patří olympijský vítěz ze Salt Lake City Alexej Jagudin nebo jeho krajanka Irina Slutská, která na stejných hrách získala stříbrnou medaili.
V show se objeví i olympijští vítězové v kategorii sportovních dvojic z Turína Taťjana Totmjaninová a Maxim Marinin a vítězové kategorie tanečních párů Tatiana Navková a Roman Kostomarov na stejných hrách. Ze známých dvojic se představí také Maria Petrová a Alexej Tichonov nebo Albena Denková a Maxim Staviski.
Chybět nebude ani český zástupce Michal Březina. "Budu poprvé v životě jezdit na živě zpívanou hudbu. Rád zkouším věci, které jsou nové a ani minutu jsem nepřemýšlel, že bych do tohoto projektu nešel," řekl Březina.

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů