Šíp.deník.cz

Naďa Urbánková skončila v nemocnici: Dcera Jana prosí fanoušky o modlitby

5 fotografií 5
Naďa Urbánková
Naďa Urbánková
Zdroj: Profimedia
Naďa Urbánková se nakazila covidem Zpěvačka má těžký průběh onemocnění O stavu zpěvačky informovala její dcera Jana Jana Fabiánová má o svou maminku veliké obavy
Sdílej článek:

Naďa Urbánková skončila s těžkým průběhem covidu v nemocnici a podle dostupných informací je hvězda ve vážném stavu. Zpěvačky dcera Jana Fabiánová na svém Facebooku vyzvala fanoušky své maminky k modlitbám.

Ačkoliv se může zdát, že poslední měsíce zmizel koronavirus ze světa, opak je pravdou. Covidem-19 se nakazila Naďa Urbánková, která má ve svých třiaosmdesáti letech těžký průběh nemoci a strach o ni maji nejbližší i fanoušci.

Podle informací Blesku byla zpěvačka nejprve hospitalizovaná na interně v Pelhřimově, odkud ji převezli ve vážném stavu do Prahy.

"Jestli máte v téhle nelehké době kousek modlitby nazbyt, prosím, věnujte ji dnes mojí mamince," vyzvala Jana Fabiánová sledující na sociální síti. "Je v nemocnici s covidem a není jí vůbec dobře," okomentovala to dcera zpěvačky s tím, že Urbánková aktuálně není schopna jakékoliv komunikace s okolím. "Prosím, nevolejte jí, nemůže k telefonu. Jen na ni, prosím, myslete. Pokud jí budete chtít něco vzkázat, klidně piště sem pod post. Vytisknu to pro ni a nechám předat. Bohužel ani já k ní momentálně nesmím. Děkujeme vám za soucit a pochopení. Buďte zdrávi a mějte se rádi," dodala Fabiánová, která má o svou maminku veliké obavy. 

Důležité je nic nevzdávat

Naďa Urbánková před lety prodělala rakovinu obou prsů a pro bývalého onkologického pacienta může být obávaný virus velice nebezpečný. Tehdy Urbánková podstoupila roční léčbu, při které jí lékaři odstranili prsa a následovaly chemoterapie a osmadvacet ozařování. 

"Je mi sedmdesát a to už opravdu nepotřebujete vystavovat svoje vnady. Já měla navíc poprsí větší a pohrávala jsem si s myšlenkou zmenšit ho. Potkaly mě v životě různé pády a držkopády, vždycky jsem se musela vyhrabat z bláta a postavit se znovu na nohy. Důležité je nic nevzdávat ani v případě, že se dozvíte, že máte zhoubnou nemoc. Medicína jde kupředu mílovými kroky a leccos se dá zvládnout. Jen je důležité nepropadat panice," řekla tehdy zpěvačka, která je proslulá svým pozitivním přístupem k životu.

Nezbývá, než hvězdě popřát hodně sil a doufejme, že se brzy dočkáme dobrých zpráv. 

Naďa Urbánková je ve vážném stavu

Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů