Šíp.deník.cz

Co řekla na hanlivé poznámky otce? Odpověď Fabiánové vydá za tisíc slov

4 fotografií 4
Jana Fabiánová a Naďa Urbánková
Jana Fabiánová a Naďa Urbánková
Zdroj: Profimedia
Jana Fabiánová si v průběhu života změnila jméno. S úmrtím maminky se stále vyrovnává. O Nadi Urbánkové chystá knihu. Obě měly velkou smůlu na muže.
Sdílej článek:

Oblíbená zpěvačka Naďa Urbánková zemřela na začátku února ve věku osmdesáti tří let. Smutnou událost oznámila na sociálních sítích dcera Jana Fabiánová. Už i v tak těžké situaci Fabiánové zrovna nepřidal ne příliš přívětivý výlev otce. 

Po úmrtí Urbánkové veřejně vystoupil Jan Nemejovský. Ten dlouho mlčel a neupozorňoval na sebe, až nyní veřejnost překvapil svým tvrzením o tom, že mu dcera zmizela ze života zvláštním způsobem. 

Překvapivá slova

Nemejovský a Urbánková se vzali v roce 1976, rozvod přišel na řadu už po osmi letech. Jejich dcera Linda začala později používat jméno Jana Fabiánová. Nemejovský svou dceru neviděl od dvanácti let, tehdy s ní zpěvačka odjela i s dětským lékařem Josefem Havíkem do Švýcarska. 

„Za bolševika byly poměrně solidní zákony týkající se dětí. A v nich stálo, že i když jsou rodiče rozvedeni, druhý rodič musí dát souhlas, když ten první chce vzít dítě do zahraničí. Naďa tehdy holku odvezla, a já se ani nevyslovil. Až za rok se mi ozvali její přátelé z vnitra a předvolali si mě. Chtěli, abych dodatečně podepsal souhlas, který potom antidatovali,“ šokoval veřejnost svým vyjádřením Nemejovský.

Únos a pochybnosti

Díky podivnému únosu připustil bývalý manžel Urbánkové silné pochybnosti. „Nevím, jestli je Jana moje dcera. Rozhodně tomu ale věřím,“ řekl pro Blesk. S Fabiánovou není v kontaktu už přes dvacet let. „Neozvala se, ani když Naďa začala mít velké zdravotní problémy,“ dodal. Jana se ke svému tatínkovi veřejně nikdy nevyjadřovala. I po šokující výpovědi, kterou Nemejovský poskytl Blesku, Fabiánová zarytě mlčí. Její odpověď vydá za tisíc slov. Zřejmě s ním nechce mít i nadále nic společného.  

Pětinásobná Zlatá slavice byla za svůj život třikrát vdaná. Prvním manželem zpěvačky byl herec Karel Urbánek, druhý otec její dcery Nemejovský. Posledním manželem byl lékař Josef Havlík, se kterým žila společně s dcerou ve Švýcarsku. 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout

 

 
 

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů