Šíp.deník.cz

Detaily posledního rozloučení s Urbánkovou: Fanoušci se vše dozví od dcery

4 fotografií 4
Jana Fabiánová a Naďa Urbánková
Jana Fabiánová a Naďa Urbánková
Zdroj: Profimedia
Poslední rozloučení s Naďou Urbánkovou bude nejspíš dostupné i fanouškům Fabiánová od smrti maminky komunikuje s fanoušky na sociální síti Naďa Urbánková trpěla poslední roky zdravotními problémy spojenými s rakovinou Jana Fabiánová měla s maminkou velmi blízký vztah
Sdílej článek:

Jana Fabiánová je jedinou dcerou Nadi Urbánkové a od úmrtí své maminky pravidelně komunikuje s fanoušky na sociální síti. V posledním příspěvku poděkovala za podporu veřejnosti a odhalila přípravy na smuteční rozloučení se slavnou zpěvačkou.

Jana Fabiánová prožívá nejbolestivější životní období, jelikož před pár dny přišla o svou milovanou maminku Naďu Urbánkovou. Jediná dcera zpěvačky i v těžkých chvílích ale jedná velice profesionálně a skrze sociální sítě informuje fanoušky zesnulé hvězdy na sociálních sítích.

"Z celého srdce každému z vás děkuji za vyjádření soustrasti a sdílení krásných vzpomínek na maminku. A omlouvám se, jestli jsem zatím nestihla reagovat, chodí mi tisíce zpráv, každou čtu, za každou z nich jsem hluboce vděčná," ozvala se Fabiánová, kterou v těchto dnech drží podpora veřejnosti nad vodou.

Jana v příspěvku také prozradila, že poslední rozloučení s Naďou Urbánkovou bude dostupné i veřejnosti a brzy odtajní místo a čas konání. "Momentálně máme plné ruce práce s organizací smutečního obřadu. Nejpozději zítra se dozvíte, kde a kdy se budete moci s maminkou rozloučit. Děkuji vám za sílu," dodala dcera Urbánkové.

Slabé tělo neustálo covid

Naďa Urbánková poslední měsíce bojovala s následky rakoviny, kterou prodělala před čtrnácti lety. Zpěvačka sice vážnou nemoc porazila, operace ji ale nenávratně poškodila lymfatický systém a hvězda si musela chránit ruce speciálními stahovacími rukavicemi, které posilují průtok lymfy.

Zdravotní problémy měla Urbánková velice často a mnohdy musela trávit čas v nemocnici, kde také prožila poslední čtyři měsíce svého života. Stav Urbánkové se pomalu zlepšoval, pak se ale nakazila covidem-19 a oslabené tělo nedokázalo nad těžkým průběhem nemoci vyhrát.

Na konci minulého týdne Jana Fabiánová oznámila tu nejsmutnější zprávu. "S nekonečnou bolestí v srdci s vámi musím sdílet tu nejsmutnější zprávu. Moje milovaná maminka, zpěvačka, herečka a pětinásobná Zlatá slavice, paní Naďa Urbánková, zemřela včera večer 3. 2. 2023 ve věku 83 let na komplikace spojené s rakovinou a nedávno prodělaným onemocněním covid-19. Zemřela ve spánku a bez bolestí," napsala dcera zpěvačky na Instagram a Facebook. 

Poslední rozloučení s Naďou Urbánkovou bude nejspíš veřejné

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů