Šíp.deník.cz

Zemřela Naďa Urbánková: Dcera Jana Fabiánová jí poslala dojemný vzkaz

5 fotografií 5
Naďa Urbánková a Jana Fabiánová
Naďa Urbánková a Jana Fabiánová
Zdroj: Profimedia
Naďa Urbánková zemřela na následky těžkého průběhu covidu-19 Zpěvačka s nemoci bojovala ze všech sil a před pár dny se její stav výrazně zlepšoval Naďa Urbánková a její jediná dcera Jana Fabiánová měly velice blízký vztah Urbánkovou oplakává celý národ
Sdílej článek:

Ve věku 83 let zemřela po krátkém boji s nemocí zpěvačka a herečka Naďa Urbánková. Smutnou zprávu oznámila na sociálních sítích její dcera Jana Fabiánová.

Jana Fabiánová sdílela se sledujícími na Facebooku a Instagramu velice smutnou zprávu. Její maminka Naďa Urbánková podlehla boji s covidem-19, kvůli kterému byla na začátku týdne převezena nejprve do nemocnice v Pelhřimově a následně do Prahy

"S nekonečnou bolestí v srdci s vámi musím sdílet tu nejsmutnější zprávu. Moje milovaná maminka, zpěvačka, herečka a pětinásobná Zlatá slavice, paní Naďa Urbánková, zemřela včera večer 3. 2. 2023 ve věku 83 let na komplikace spojené s rakovinou a nedávno prodělaným onemocněním covid-19. Zemřela ve spánku, bez bolestí. Jménem celé naší rodiny děkuji za soucit a prosím o možnost vyrovnat se s touto zdrcující zprávou v soukromí. Děkuji ti za všechno, maminko moje. Miluji tě napořád. Tvoje Jana," napsala zdrcená Fabiánová, která byla jedinou dcerou zpěvačky.

Urbánková přitom s těžkým průběhem nemoci bojovala jako lvice a v půlce týdne to vypadalo, že je vše na dobré cestě k jejímu uzdravení. 

Stav byl vážný, pak přišla naděje

Jana Fabiánová ohledně hospitalizace své maminky informovala fanoušky na sociální síti na začátku týdne. "Jestli máte v téhle nelehké době kousek modlitby nazbyt, prosím věnujte jí dnes mojí mamince. Je v nemocnici s covidem a není jí vůbec dobře. Bohužel ani já k ní momentálně nesmím. Děkujeme vám za soucit a pochopení," napsala dcera zpěvačky.

O den později se ozvala Fabiánová podruhé s tím, že se stav její maminky výrazně zlepšil. "Nevím, jak to máte vy, ale za mě kolektivní modlitba funguje. Včera bylo stanovisko lékaře: stav velmi vážný. Ve středu ráno měla máma horečku přes čtyřicet stupňů. Dnešní stanovisko: výrazné zlepšení. (Teplotu už nemá). Dokonce mě k mámě dnes pustili. Moc a moc vás všechny pozdravuje, děkuje vám za modlitby, energii a lásku. Říkala, že se cítí mnohem lépe. Moc a moc vám všem děkujeme, umíte zázraky," potěšila Jana své sledující a všichni věřili, že Urbánková bude brzy v pořádku.

V pátek ale bohužel přišla nejsmutnější zpráva. Hvězda těžkému covidu spojenému s dalšími zdravotními komplikacemi podlehla.

Jana Fabiánová sdílela archivní fotografii své milované maminky

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů