Šíp.deník.cz

Nová láska na obzoru? Kolem Natálie Grossové se začal objevovat známý influencer

4 fotografií 4
Natálie Grossová
Natálie Grossová
Zdroj: Profimedia
Adam Kajumi a sestry Grossovy. Adam je úspěšný na sociálních sítích. Sestry Grossovy zdědily půvab po mamince. Natálie je čerstvě single.
Sdílej článek:

Půvabná muzikálová zpěvačka Natálie Grossová se podezřele často objevuje ve společnosti influencera Adama Kajumiho. Nedávno se potkali na večírku pražského klubu, vyfotili se na své sociální sítě a jeden z fanoušků je přistihl při procházce v Grébovce.

Natálie je po rozchodu

Půvabné a talentované sestry Grossovy jsou nyní nezadané. I když je to teprve měsíc, co je Natálka sama, kvůli rozchodu se rozhodně netrápí. "Řekli jsme si, že to neklape, a šli od sebe. Nic dramatického se nekonalo," okomentovala rozpad vztahu pro super.cz. Status nezadné nejspíše nebude mít dlouho, kamkoliv přijde, je středem pozornosti. Po dovolené v Itálii se vyrazila bavit se svou sestrou Denisou na akci jednoho pražského podniku, kde se kolem ní točili hned dva muži. Jeden z nich byl právě zmiňovaný influencer Adam Kajumi. 

Často spolu tráví čas

Z fotografie, kterou umístil Kajumi na svůj Instagram, je více než jasné, že ho Natálie opravdu zaujala. Hned pár dnů na to, se dvojice ukázala opět spolu, a to tentokrát u bazénu. Fotografiemi, kde se k sobě mají, vzbudili spekulace mezi fanoušky, řada z nich má jasno a myslí si, že se jedná o nový pár. Natálie s Adamem se přitom znají už delší dobu, na konci loňského roku se potkali na dovolené v Dubaji, už tehdy jejich snímky obletěly celý internet.

Adam Kajumi je influencer a hudebník, do povědomí veřejnosti se dostal hlavně díky reality show Like house. Tvoří internetová videa na platformě TikTok, kde ho sleduje více než milion uživatelů.

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů