Šíp.deník.cz

Natálie Grossová září štěstím: Po operním pěvci má oči pro rebela z reality show

4 fotografií 4
Natálie Grossová a Adam Kajumi
Natálie Grossová a Adam Kajumi
Zdroj: Profimedia
Adam Kajumi a sestry Grossovy. Adam je úspěšný na sociálních sítích. Sestry Grossovy zdědily půvab po mamince. Natálie se před pár měsíci rozešla s operním pěvcem Danielem.
Sdílej článek:

Dcera politika Stanislava Grosse, který zemřel roku 2015 na amyotrofickou laterální sklerózu, se letos rozešla s operním pěvcem Danielem Matouškem a prohlásila, že po dalším muži momentálně netouží a chce být sama. Jen pár týdnů na to se ale v jejím životě objevil jiný nápadník, který ji okouzlil. Dlouho ale ohledně svého vztahu mlžili. 

Natálie Grossová po dvouletém vztahu s operním pěvcem Danielem Matouškem skončila v náručí českého influencera afghánského původu Adama Kajumiho, kterého může širší veřejnost znát především z první řady reality show Like House. Nutno říct, že mezi dalšími účastníky reality show nebyl kontroverzní influencer příliš oblíben. Jeho největším nepřítelem byl zcela jistě kolega ze sociálních sítí Datel, který na něm nenechal nit suchou. Ve vile tak bylo o zábavu postaráno. 

Provází ho kontroverze

Přestože Kajumimu účast v Like House přihrála další množství fanoušků, postupem času na něj mnozí začali měnit názor. Lidem totiž byly a stále jsou proti srsti jeho praktiky, kterým se věnuje na sociální síti TikTok. Tam totiž zvláštním způsobem nabádá své publikum složené převážně z náctiletých fanoušků, aby mu během streamů zasílali peníze v podobě nejrůznějších dárků. O celé záležitosti před několika měsící informoval například web Expres.

Pro některé tak byl šok, když se hodné děvče, jak se Grossová prezentuje, dala po operním pěvci dohromady právě s Adamem, který není mnohým úplně po chuti. Kráska po rozchodu s Danielem Matouškem chtěla být nějaký čas sama, všude hlásila, že se do nového vztahu rozhodně nepohrne a že se chce soustředit na práci. Zkoušela muzikál Okno mé lásky. Pak si odjela léčit zlomené srdce se sestrou a matkou do Itálie, a když se vrátila byla jako vyměněná.

Zpočátku oba tvrdili, že jsou pouze dobří přátelé

Na veřejnosti se začala objevovat s Kajumim a samozřejmě ze začátku mlžili a vyprávěli, že jsou pouze přátelé. "Vzájemně se podporujeme, Adam mě učí, jak na sociální sítě, a já Adama možná vezmu na nějakou lekci zpěvu," řekla zpěvačka eXtra.cz. Nikdo dvojici však dvojici nevěřil. Na sociálních sítích a veřejných akcích se k sobě tisknou a vrkají jako hrdličky. I Kajumiho statusy na Instagramu se tváří tak, že spolu pár chodí. Jen Grossová je, zdá se, zatím opatrná.

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů