Šíp.deník.cz

Přísný otec Natálie Jiráskové roztál, Adam Mišík si ho omotal kolem prstu

5 fotografií 5
Adam Mišík a Natálie Jirásková
Adam Mišík a Natálie Jirásková
Zdroj: Profimedia
Adam Mišík si s rodiči své partnerky Natálie skvěle rozumí Iva Kubelková a George Jirásek přijali mladého zpěváka do rodiny s otevřenou náručí Iva Kubelková a Georg Jirásek chtějí aby byla Natálie hlavně šťastná Dvojnásobná maminka je sice tolerantní, běda ale, pokud se někdo pokusí některé z dcer ublížit
Sdílej článek:

Teprve sedmnáctiletá Natálie Jirásková už několik měsíců randí s pětadvacetiletým Adamem Mišíkem. Vztah hrdliček dokonce schvalují rodiče modelky a její přísně vyhlížející otec George Jirásek si potenciálního zeťáka rychle oblíbil. To ostatně dokazují jejich fotky z premiéry filmu Jan Žižka, kam všichni dorazili společně a skvěle se bavili.

Adam Mišík je do krásné Natálie Jiráskové zamilovaný až po uši a proto se snaží udělat dojem také na její rodiče. Iva Kubelková je velice tolerantní a vztah s o osm let starším zpěvákem dceři posvětila již před časem.

"Neříkala jsem na to vůbec nic. Myslím si, že je to věc mojí dcery, s kým chodí a s kým je jí fajn. Už jsem dávno opustila pocit, že rodič má v tomto směru něco měnit. Já jsem přesvědčená o tom, že věk ve vztazích nehraje zas tak velkou roli. Jsou tam důležitější věci, které musí klapat dohromady, a když fungují, pak je věk druhotná záležitost. Pokud je jim spolu fajn, tak je jim fajn," svěřila se Kubelková webu Extra.

"Řídíme se tím, co je prioritou pro naši dceru. Dokud je na naši dceru někdo hodný, my jsme hodní na něj," dodala matka Natálie. A jak je vidět, svá slova myslela opravdu vážně.

Skvělá zábava na Žižkovi

Na premiéru filmu Jan Žižka dorazila celá řada celebrit a snímek s hvězdným obsazením si nenechali ujít ani Natálie Jirásková s Adamem Mišíkem, kteří dorazili s rodiči modelky.

Bylo znát, že Georgovi Jiráskovi je přítel jeho dcery velice sympatický, jelikož se všichni smáli na celé kolo a celý večer se skvěle bavili. Iva Kubelková se na Mišíka také usmívala a všem bylo nad slunce jasné, že je pro ni prioritou hlavně štěstí Natálky.

Spokojená "rodinka" se po akci odebrala před kino, kde společně čekali na taxík, natáčeli si společná videa a atmosféra byla více než uvolněná. 

Adam Mišík má pověst sukničkáře, přesto si ale získal srdce rodičů Natálky

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů