Šíp.deník.cz

Natálka ze Svateb ohledně nového přítele mlží: Randí se slovenskou megastar?

4 fotografií 4
Natália Mykytenko
Natália Mykytenko
Zdroj: Profimedia
Michal a Natálie se znají ze společenských akcí. Natália se na Instagramu pochlubila dovolenou v Tatrách. Půvabná blondýnka se proslavila v pořadu Svatba na první pohled. Michal Gajdošech se účastnil slovenské reality show Farma.
Sdílej článek:

Půvabná účastnice první řady reality show Svatba na první pohled Natálie Mykytenko se na sociálních sítích pochlubila dovolenou ve slovenských Tatrách. I když se ještě na podzim ukazovala na fotografiích se svým přítelem Jurajem, nyní je na jejím Instagramu především ona samotná.

K fotografii z Vysokých Tater napsala Natálie zavádějící komentář. „Nikdo tě nemůže udělat šťastnou, dokud nebudeš šťastná sama se sebou,” vzkázala svým sledujícím a ohledně potenciálního protějšku nepadlo ani slovo. Ve stejnou dobu sdílel z Tater fotografie i slovenský influencer Michal Gajdošech, ten se dokonce pochlubil fotografií tajemné blondýnky. Fanoušci tak začali spekulovat o tom, zda se nejedná právě o Natálii, barva a délka vlasů by odpovídala. 

Tajemná žena

Slovenský influencer se zálibou ve zdravém životním stylu sdílel na svůj Instagram fotografii z wellness a spekulace byly na světě. V komentářích se nad ženou na fotografii udivoval i jeden ze sledujících. „Blondýna?” dotazoval se. Donedávna byl Gajdošech spojován s modelkou Viktorií Podmanickou, která je dlouhovlasá brunetka. 

Hvězdy reality show

I Gajdošech si prošel stejně jako Natálie reality show. Sympatický influencer se účastnil pořadu Farma. Jeho popularita nabrala na obrátkách, stal se dokonce čtvrtým nejkrásnějším mužem planety. Modelingu se věnovat nikdy nechtěl, napříč rozjeté kariéře dokončil inženýrská studia. Natálie se před vstupem do reality show Svatba na první pohled živila jako zdravotní sestra na stomatologii. Po proslavení na sociálních sítích získala řadu spoluprací, nechala si udělat i vysněnou plastiku prsou. Jejím posledním partnerem, kterého ukázala na sociálních sítích, byl Juraj Kelemen. Minulý rok spolu oslavili roční výročí. 

Příliš mnoho náhod 

I když Natálie na sociálních sítích rozchod s Jurajem nenaznačila ani nezveřejnila, vyvolala svou dovolenou nyní spekulace. Sympatická blondýnka na svém Instagramu sleduje velmi málo lidí, mezi nimi se ovšem ukrývá i Michal Gajdošech. I on Natálii na sociálních sítích sleduje. Pozornému oku neunikl fakt, že jejich fotografie z Tater jsou si více než podobné, jsou ve stejné lokalitě a zveřejněné skoro ve stejný čas. Zda se zrodil nový pár československého showbyznysu nebo se jedná o náhodu, ví zatím jen oni dva. 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů