Šíp.deník.cz

Nechala si Miss Nikol Švantnerová udělat SILIKONY? Její dekolt je HODNĚ NADITÝ!

Bývalá Česká Miss patří mezi modelky, které toho na svém hrudníku nikdy moc neměly. I když ze svých nedostatků dokázala udělat přednost a sexy brunetka se nevzdávala hlubokých výstřihů, teď se její fanoušci začali ptát, jestli si její hrudník náhodou nenechala vylepšit. Vypadá totiž o dost větší, než dříve mívala. Posuďte sami.

1 / 22
Modelce přes noc vyrostl hrudníček?

Modelce přes noc vyrostl hrudníček?Zdroj: Instagram

Kde se vzala, tu se vzala, kůzlátka? 

Zdroj: Instagram

Vnady modelky vypadají fantasticky.

Zdroj: Instagram

Když v roce 2015 vyhrála Nikol Švantnerová titul královny krásy, tak se všichni dívali do její pohledné tváře, obdivovali tělo bez jediného gramu tuku a také sympatický projev. Čeho si nikdo ale ani nevšiml, protože vlastně ani nemohl, tak bylo modelčino poprsí.

Nikol je poslední dobou opravdu sexy.

Zdroj: Instagram

Jelikož má dvacet kilo i s postelí, tak byste obří ňadra na jejím jinak hodně štíhlém těle hledali marně. Byly to spíš takové lentilky pod kobercem. Ale nevypadalo, že by se tím krásná rodačka z Českých Budějovic nějak zvlášť trápila.

Tato fotka vyvolala spekulace, jestli si Nikol nedopomohla k lepšímu poprsí silikonem. Ten tvar by tomu odpovídal.

Zdroj: Instagram

Spíše všechny překvapila svou bezprostředností a sebevědomím, i když neměla vnady jako Pamela Anderson. Nosila hluboké výstřihy, jak se jí zamanulo, nedávala najevo, že by nějak trpěla tím, že má malá prsa.

Fotbalisti ji milovali i bez velkých vnad.

Zdroj: InstagramNikol je teď zamilovaná po boku ligového fotbalisty Patrika Dresslera.Zdroj: Profimedia.cz

Právě to na ni bylo asi nejvíc sympatické, že dokázala ze svých nedostatků udělat přednosti. I když moc nebylo z čeho, ale chtěla holkám, které ji obdivují, dokázat, že to jde i bez pořádných předních „nárazníků“.

Ligový fotbalista může na Nikol oči nechat.

Neobjeví se na veřejnosti nějaké pikantnosti ze soukromí České Miss?Zdroj: Profimedia.cz

Sama si uvědomovala, že v dnešním modelingu se nenosí obří hrudník, protože návrháři navrhují šaty jen pro hodně útlé modelky, skoro až holčičky, které mají také nedovinuté poprsí. Měla v tom navíc než jiné holky, které na plastiku šly.

Uvědomovala si, že světový modeling neprahne po silikonkách.

Její výstřih je jak z katalogu.Zdroj: Instagram

Šla z práce do práce, kupodivu i spodní prádlo dost často předváděla. Organizátoři totiž milují její vysportovanou postavu. Ale teď to vypadá, že snad i takový „držák“ jako Nikol podlehla trendu silikonů a podstoupila plastiku. Nebo jak to je?

Tady moc velká prsa neměla.

Modelka Nikol Švanternová je opět volná.Zdroj: Facebook.com

Když nedávno uveřejnila svou fotografii v šatech s obrovským výstřihem, tak se v jejím dekoltu najednou objevila vyvinutější ňadra opravdu hezkého tvaru, která nepoznala gravitaci. Přesně jako se děje u silikonů.

Mohla za to skvěle padnoucí podprsenka, nebo jiný fígl?

Nikol Švantnerová na Slovensku ukázala dokonalé tělo. Zdroj: Gino Paradise Bešeňová

Nikol musela nosit o něco menší vršek, aby v tom dekoltu něco bylo.

Nikol Švantnerová na Slovensku ukázala dokonalé tělo. Zdroj: Gino Paradise Bešeňová

Fanoušci se ptají, jak to teda je? Šla krásná Nikol na operaci, nebo se jí přes noc samy prsa zvětšila? Nebo snad použila nějaké speciální fígle, aby vypadala jako sexbomba? Nebyla by první ani poslední. Třeba Agáta Prachařová přiznala, že si podprsenky schválně vycpávala ponožkami.

Je to případ i krásné Nikol?

Nikol Švantnerová si vzala psa z útulku.Zdroj: Profimedia.cz

Posuďte sami, jestli se Miss Nikol zachtělo většího hrudníku a dopomohla si tomu u lékařů, nebo se jí prostě v šatech povedl naprostý zázrak a z jedniček vykouzlila naprosto výstavní trojky krásného tvaru. Ať je to, jak je to, pohled pro pány je k nezaplacení.

Chcete se dozvědět více o soukromí hvězd? Pusťte si toto video:

Zdroj: šíp
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů