Šíp.deník.cz

Neckář přiznává: S manželkou mi musí pomáhat bratr!

Václav Neckář s bratrem Janem
Václav Neckář s bratrem Janem
Zdroj: Šíp
Sdílej článek:

Zpěvák Václav Neckář (67) stále není v plné kondici. Potýká se s následky mozkové mrtvice, kterou před časem prodělal a k tomu se musí na plný úvazek starat o svou rovněž těžce nemocnou manželku Jaroslavu. „Teď je veškerá starost o domácnost na mně, což je nezvyk. Já strávil celý život na pódiu, takže si teď někdy nevím rady,“ přiznal Neckář s tím, že velkou oporou je mu bratr Jan.

„Je to těžké, takže když mě manželka pustí do Prahy, tak samozřejmě pomáhám bráchovi,“ potvrdil Jan Neckář. I když nebylo v poslední době moc důvodů, které by staršího z bratrů Václava potěšily, jeden se našel – nedávno nazpíval skladbu ke snímku Alois Nebel. „To mi dalo zpět síly, abych šel dál,“ dodal zpěvák.

Zpěvák se vzorně i přes své problémy stará o svou ženu Jaroslavu.

S jakými problémy bojuje Neckářova manželka?
Neckářova manželka Jaroslava (69) v dubnu 2009 zkolabovala a záchranka ji v kritickém stavu převezla do nemocnice, kde okamžitě podstoupila operaci srdeční chlopně. Loni se její stav opět zhoršil. Třikrát týdně musela navštěvovat nemocnici kvůli dialýze. Potíže s ledvinami měla Neckářova žena už od narození, po voperování umělé chlopně ale jedna ledvina přestala fungovat úplně.
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů