Šíp.deník.cz

NEJRAJCOVNĚJŠÍ ZADEČEK ČESKA: Nela Slováková je sexy jako nikdy předtím!

Vítězka reality show Hotel Paradise Nela Slováková vždycky byla "šťabajzna", ale teď, když má nového přítele, doslova září. I její zadeček září o to víc. Ráda ho ukazuje na sociální síti, ale všem je jasné, že se mohou jen dívat. Hříšná blondýnka je totiž šťastně zadaná.

1 / 12
Svůdná Nela moc dobře ví, kde má přednosti.

Spousta lidí má instagramovou hvězdičku rádo, ale najde se i dost lidí, kterým přijde hloupá a vychloubačná. Většinou kritikům vadí, že si žije na vysoké noze a všem „normálním“ lidem se vysmívá. Když měl s Nelou, často označovanou jako krásku s nejrajcovnějším pozadím u nás, Šíp domluvený rozhovor, taky jsme nevěděli, co vlastně od sexy blondýnky čekat.

Setkali jsme se na tiskové konferenci k soutěži krásy. Nela kvůli tomu přijela z Brna, dokonce se čekalo, že by sebou mohla vzít nového přítele. Nakonec přijela sama, prý aby mohla udělat v metropoli pořádný rozruch.

Nela na nás čekala na tiskové konferenci k soutěži krásy Look Bella.

Šíp potkal krásnou Nelu na soutěži krásy.Zdroj: Arthur Koff

I když teda rozruch. To sama s nadsázkou říká, ale když jsme Nelu poznali naživo, spadla nám brada, jaká je doopravdy. Není to žádná nafrněná bloncka s drahou kabelkou a frňákem nahoru. Byla od začátku velmi milá a vstřícná.

Neměla na náš žádné hvězdné požadavky, abychom při točení livestreamu na Instagramu „Lucie, postrach celebrit“ používali různé filtry, které by ji zkrásněly. Přeci jen kdejaká dnešní hvězdička bez filtru nevydá ani jednu fotku.

Co určitě nepotřebuje žádný filtr, je její kulatý zadeček.

Svůdná Nela moc dobře ví, kde má přednosti.Zdroj: Instagram

Ale Nela nic takového nechtěla. Samozřejmě se ptala, jak vypadá, ale ta holka je tak fotogenická, že jí kamera milovala. A také má v sobě sexappeal, který je naživo opravdu znát. A nejde jen o to, že je to pohledná dívka s velkými prsy a krásnou postavou.

Nebála se žádné otázky, ani o novém příteli. I když zrovna to téma jí nebylo dvakrát příjemné. Na zamilovanost totiž nevěří. „Já jsem v tom trochu jiná. Nechci lítat na obláčku, nechci, aby nás někdo někam škatulkoval, že jsme partneři, chci to nechat plynout,“ rozpovídala se Nela.

Žárlivost není problém

Svůdná Nela moc dobře ví, kde má přednosti.Zdroj: Instagram

Ta, i když občas na fotkách působí arogantně, naživo bylo vidět, jak má jiskřičky v očích, když mluví o hokejistovi Lukášovi, se kterým pár měsíců randí. Nezažila zrovna hezký rozchod s bývalým přítelem, tak si teď tu lásku užívá.

„Doufám, že to Lukáše nepoleká, ale já se s ním klidně vidím za těch pět, deset let. Vlastně jdu do vztahu tak, že je to na celý život. A byla bych ráda, kdyby mi ta pohádka o princi a princezně vyšla. Vždycky jsem si to přála,“ pokračovala Nela.

Našla muže snů

Svůdná Nela moc dobře ví, kde má přednosti.Zdroj: Instagram

„Zatím říkám, že nechci svatbu, nechci děti, ale do budoucna si to umím představit. Jen teď si chci užívat to, že jsme jen my dva a můžeme si dělat, co chceme. Oba máme rozjeté kariéry, takže není kam pospíchat,“ byla v otázce rodiny dost shovívavá.

Ale jedno je jasné. Její nový partner si může pískat. Jeho holka totiž má nejrajcovnější zadek českého showbyznysu, a že se ho nebojí ho ukázat. Svůj Instagram plní jednou odhalenou fotkou za druhou. Možná i proto má tolik sledujících.

Miluje provokace

Opravdu se nestydí.Zdroj: Instagram

Chcete se dozvědět více drbů ze života celebrit? Podívejte se na toto video:

Zdroj: Šíp
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů