Šíp.deník.cz

NEJVLIVNĚJŠÍ CELEBRITOU je Kylie Jenner. Za fotku na Instagram MÁ MILION DOLARŮ!

Rodinný klan Kardashian/Jenner všichni moc dobře známe. Jejich nejznámnější členkou je Kim Kardashian, která se proslavila svou sex tape. A právě ta odstartovala i úspěchy dalších dětí této početné rodiny. Ze všech jsou hvězdy reality show, modelky, kurátorky velkých savců a instagramové superstar. A konkrétně Kylie Jenner, nejmladší originální dcera, si za jednu fotku na této sociální síti účtuje více než milion dolarů!  

1 / 20
Kylie Jenner

Jak je to možné, ptáte se? Jak je možné, že náhodná fotka, kterou vyfotíme a vložíme na Instagram, nejenom přitáhne miliony liků a komentářů, ale především pořádný balík peněz?

Kylie Jenner.Zdroj: Youtube

To se musíte narodit do správné rodiny a slávu máte zaručenou, aniž byste hnuli prstem. Je veřejně známé, že Kardashianovi se považují za takovou královskou rodinu Ameriky.

Každá z nich má deset domů, dvacet voňavek se svým pižmem, třicet make-upových řad pojmenovaných po sobě a čtyřicet skandálu každý týden. Je to prostě pohádkový život.

Kylie Jenner má sice silikony, ale zjevně potřebuje mít prsa ještě o něco větší a tak si je ještě domalováváZdroj: www.youtube.com

Celá rodina se v podstatě veze na slávě jediné sestry, Kim Kardashian, jejíž matka viděla v uniklé sex tape své dcery přímo zlatý důl a pomalu tím rozjela kariéru všech členů.

Dvě nejmladší Jennerky, Kylie a Kendall, spí na matracích vystlaných penězmi už od mala a není proto zvláštní, že i ony byly zapřáhnuty do rodinného businessu. Ale užívají si to.

Kylie Jenner Travis ScottZdroj: winto

Kylie Jenner je podle posledních informací nejvýdělečnější členka rodina Kardashian/Jenner a předčila tak svou velkou sestru Kim, která je určitě zelená závistí, ale skrývá to pod silnou vrstvou make upu značky KKW Beauty.

Kylie je také nejhodnotnější a nejlépe placenou influencerkou na sociálních sítích, předčila i královnu všech královen, Beyoncé.

Kylie Jenner Travis ScottZdroj: winto

Svou fanouškovskou základnu napříč všemi sociálními sítěmi, čítající 154 milionů fanoušků, opečovává fotografiemi ze svého bujarého a noblesního života.

Jen jediná fotografie na Instagramu pořízená touto celebritkou má hodnotu 1 milion dolarů, což je v přepočtu neuvěřitelných 22 184 000 korun. Už si zakládáte Instagramové účty a házíte tam všechny fotky z telefonu?

Kylie Jenner má dva chrtyZdroj: www.youtube.com

Dávno se ví, že jsou sociální sítě zlatým dolem. Především celebritám přináší nespočet možností spolupracovat se světoznámými značkami, jejichž spolupráce se zakládá na nenápadné reklamě produktu.

Na červený koberec v šatech z nejnovější kolekce Versace? Stačí se jednou v těchto šatech fotnout, hodit je na Instagram a máte vyděláno. Takhle nějak funguje i účet Kylie Jenner.

Nejslavnější teenagerka světa Kylie Jennerová a její zadečková oslava devatenáctin!Zdroj: Profimedia

,,Kylie je bezesporu globální značka, nad čím mohou mnozí kroutit očima, ale je to tak,“ uvedl Frank Spadafora, CEO společnosti D‘Marie Analytics, která analyzuje sociální sítě.

A takhle se Kylie Jennerová předvádí na Instagramu.Zdroj: Instagram

,,Pravde je taková, že se Kylie, jakožto mladé podnikatelce, povedlo v oblasti marketingového a reklamního průmyslu dosáhnout milníku, ke kterému se mnoho zkušených profesionálů nepovedlo ani zdánlivě přiblížit.“

Není to ale jenom o followerech, proč je Kylie tak úspěšná a výborně placená influencerka. Může za to kombinace dvou velmi důležitých elementů; počet příspěvků a velké zapojení ze strany fanoušků.

Kylie Jennerová natočila hodně odvážný klip!Zdroj: Profimedia

V posledních 30 dnech Kylie zveřejnila 156 příspěvků na sociálních sítích, u kterých je přes 186 milionů reakcí a zapojení věrných fanoušků, ale i kolemjdoucích, kterým se líbil odhalení kotník na červeném koberci.

,,Kylie jako jedna z mála influencerek svým fanouškům doopravdy naslouchá a snaží se s nimi být v kontaktu, aby mohla zjistit jejich potřeby a tvořit produkty, které budou chtít koupit,“ prohlásil Spadafora.

Kylie Jenner se svojí nevlastní sestrou Kim Kardashian.Zdroj: Instagram

,,Je to zářný případ toho, proč by velké značky měly spolupracovat s takovými influencery, jako je Kylie Jenner.“

Kylie Jenner si ve svém věku může bez problémů dovolit být nenalíčenáZdroj: www.youtube.com

Kylie Jenner momentálně drží rekord v počtu liků u jediné fotky. 18 milionů srdíček obdržela u fotografie se svojí novorozenou dcerkou Stormi, čímž ukradla pomyslnou trofej Beyoncé a její extravagantní fotce, na které poprvé světu představila svá dvojčata. A tím myslíme děti.

Kylie Jenner Stormi WebsterZdroj: winto

Připadá vám klan Kardashian/Jenner děsně složitý? Tohle video vám řekne, kdo je kdo:

Zdroj: Youtube
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů