Šíp.deník.cz

Nelu Boudovou olizuje ženatý chlap: Jde o známého moderátora

13 fotografií 13
Nela Boudová
Nela Boudová
Zdroj: archiv
Jan Tuna Jan Tuna Jan Tuna přivedl na premiéru těhotnou manželku Ladu. Jméno miminka ještě nerozhodli. Jan Tuna
Sdílej článek:

Dali se dohromady při otužování, které momentálně spojuje celou řadu celebrit. Chodí spolu na randíčka na plovárnu, kde své těla máčejí v ledové Vltavě. Bohužel však nikdy nejsou sami, v patách jim je třeba taková Sandra Pogodová nebo Petr Vágner. A ti mají vše pod kontrolou!

Chtělo by se říci, že máme na české showbyznysové scéně nový páreček milenců, kteří našli společný zájem v otužování. Jde o herečku Nelu Boudovou a moderátora Jana Tunu, kteří se neustále objímají a olizují. Nejde však o vztah milenecký, jak by se mohlo zdát, ale ryze přátelský.

Herečce Nele Boudové nevyšla už dvě manželství. Nejprve se rozešla s otcem svých dvou synů Janem Lekešem, aby se v padesáti provdala za kamaráda z dětství Alexandra. Bohužel se jí však sňatek z nerozumu nevyplatil a devět měsíců po svatbě už se rozváděla. Všichni si klepali na čelo a říkali si něco o pošahané herečce, která neví, co chce.

Do náruče zadaného muže

Ta ale na mužské pokolení nezanevřela a skočila do náruče dalšího chlapa. Tentokrát však ženatého. Nejen, že ji s ním pojí velm siilný vztah, ale mají i společný smysl pro humor, který herečka ocenila především poté, kdy se jí celý národ smál za trapnou fotku s rouškou mezi nohama. Jen jeden muž ji podpořil a shledal celé toto divadlo vtipným.

Šlo o jejího dobrého kamaráda a spřízněnou duši, moderátora Jana Tunu. 

„Říkal: ,To není možné, ty jsi blázen, fakt střelená!' Byla to vlastně trošku prověrka našeho vztahu. Nakonec jsem usoudila: Jó, tenhle člověk je skvělej, protože má smysl pro humor a nesoudí,“ prozradila herečka pro web Bleskproženy.cz

Podivné přátelství s intimním podtextem

Jak na podivné přátelství, při kterém se pár neustále objímá, pusinkuje a olizuje, kouká Tunova manželka, si jen můžeme domýšlet. Ale ruku na srdce, jak byste se na tento druh přátelství dívali u svého partnera vy? Rozhodně by nikdo jistě nadšený nebyl!

Boudová kromě výletů k Vltavě jezdí s Tunou třeba i na hory, kde se společně fotí v nejrůznějších intimních pózách a ještě si z toho dělají legraci. U Boudové se není čemu divit, je sama a to, že na ní sáhne nějaký chlap, je tedy příjemným zpestřením. Ale ženatý moderátor by se měl krotit a myslet na rodinu.

V neřestech ho ale podporují i kolegové z branže. Třeba takový Martin Zounar se fotkám kolegů směje a ocenil by ještě nějaké odvázanější. Pak by ale Tunovi mohly také přistát na stole rozvodové papíry. Každý pohár trpělivosti totiž jednou přeteče.

Na muže v životě Nely Boudové se podívejte do galerie!

Nesmí vám uniknout

Nesmí vám uniknout

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů