Šíp.deník.cz

Svědectví podvedené návrhářky Barbry Binks: Nela Slováková mi ukradla prádlo!

Kolem Nely Slovákové se poslední týdny šíří různé fámy ohledně jejího podnikání. Anonymní profily postupně přidávají zkušenosti s brněnskou podnikatelkou, co je tom ale pravdy? Nám se podařilo sehnat výpověď návrhářky Barbry Binks, která má se Slovákovou velmi nepříjemnou zkušenost!

1 / 11
Nela Slováková Barbra Binks

"Nela nás povedla, naše firma nebyla s její propagací spokojená. Arogantní chování a nekomunikovat se zákazníky je u Slovákové běžnou praxí!" Na Instagramovém profilu Hlena Sleváková na podnikatelku množí desítky stížností!

Vítězka Hotelu Paradise tvrdí, že jsou to vše jen pomluvy a jedná se o účelový účet vytvořený s cílem ji zničit! Lidé si stěžují na nekvalitní zboží, plavky které pouští barvu, roušky z jiných materiálů, než si objednali, a asi největším průšvihem jsou dezinfekční gely, které si zákazníci zakoupili, ale zboží jim dodnes nedošlo.

Často se ale opakují i nedobré zkušenosti na spolupráce s influencerkou, většina firem ale nemá odvahu vystoupit veřejně! Naší redaktorce se ale povedlo získat osobní zkušenost módní návrhářky Barbry Binks, která se dočkala od podnikatelky z Brna ostrých urážek, povýšeného chování, a dokonce zcizení vlastní kolekce prádla!

Jaká je realita kolem podnikání Nely Slovákové?

Nela SlovákováZdroj: Profimedia

"Nele Slovákové jsem zapůjčila deset svých modelů a domluvily jsme se, že to bude zdarma pouze za propagaci mé módní značky. Nakonec to vypadalo tak, že jsem dojela na místo, a tam chodily modelky v mém prádle, a celá přehlídka byla vedená jako zimní kolekce Nely Slovákové," popisuje svůj zážitek Barbra Binks.

Když se po fiasku na módní přehlídce Slovákové ozvala, aby alespoň dostala slíbené označení na Istagramu, s pochopením se rozhodně nesetkala! "Ahoj, domluvily jsme se, že já ti udělám outfity a ty mi za to spropaguješ Instagram, ale stále nic nevidím. Kdy to uděláš? Bára?" návrhářka nám poslala printscreeny celé konverzace a jak se dále vyvíjela!


"Ahoj. Napoprvé si dostala označení na xx story a zadruhé nemám z akce tolik fotek. Počkám na fotky od fotografů a přidám jednu či dvě story. Pokud si neviděla stories z předchozích přehlídek, není problém je dohledat. Pokud je ti to málo, tak jen pro představu: Za jedno označení ve storýčku beru 10 tisíc a za fotku ve feedu 30! Jen ať jsi v obraze. Hezký den," odpálkovala Slováková nejprve slušně Barbru, která se domáhala alespoň reklamy, když už na přehlídce její jméno ani jednou nepadlo! To se však už konverzace zvrtla!

Barbra Binks se nakonec reklamy vůbec nedočkala.

Barbra Binks kauza SlovákováZdroj: Profimedia

"Domluvily jsme se na propagaci, ne na blbým označení na story. Myslela jsem, že mě zmíníš alespoň v jednom příspěvku! Outfity, a vše co jsem pro tebe dělala, mělo mnohem větší hodnotu než 30 tisíc, takže se můžeme domluvit, že mě tedy v jednom příspěvku zmíníš? Dále to pak už nebudu řešit, navíc jsem ti dala zadarmo jedno body, myslím si, že by to bylo fér," pokoušela se Barbra Binks dožádat svých práv na reklamu, na které byla se Slovákovou domluvená. 

"Prosim? Dívej, nechápu způsob, jakým se mnou mluvíš, ale můžeme se bavit i takto. Dostala jsi se do společnosti, ve který by si nejspíš nikdy nebyla. Byla jsem velice milá a ochotná a dokonce jsem ti zaplatila taxi, na které si ani neměla peníze, aby ses dostala na dané místo. Celý večer jsi popíjela drinky opět zcela ZADARMO. Tvoje neznalost na Instagramu a nevděčnost mě zcela šokuje. Domluvily jsme se propragaci, což je u mě storýčko, vzhledem k tomu, že mi neplatíš. Takže mi pošli adresu, pošlu ti body zpět a nemusíme nic řešit, jak si napsala." Tímto veškerá komunikace ze strany Slovákové skončila.

Aféru ale potom následně Slováková ještě řešila na svém Instagramu, a celou vzniklou situaci s módní přehlídkou svedla na moderátora akce, který údajně mystifikoval přítomné diváky uvedením kolekce Barbry Binks jako Nely Slovákové.

Zda jsou tedy množící se stížnosti na hvězdu Hotelu Paradise, která se proslavila divokou souloží před kamerou s Leo Beránkem, pouze lživé pomluvy, nebo je každém šprochu pravdy trochu, si udělejte obrázek sami…

Barbra spolupracuje s různými celebritami, podle Slovákové by ale měla být vděčná, že se díky ní dostala do vybrané společnosti!

Barbra Binks kauza SlovákováZdroj: Profimedia

Kontaktovali jsme i Nelu Slovákovou, aby se k věci vyjádřila, bohužel se nám nepovedlo se s ní spojit.

Nela SlovákováZdroj: Profimedia

Barbra Binks byla ze zkušenosti se Slovákovou velmi zklamaná.

Barbra Binks kauza SlovákováZdroj: Profimedia

Ukáže se pravda?

Sleva NovákováZdroj: Profimieda

Zdroj: Jan Novák
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů