Šíp.deník.cz

Nela Slováková terčem kritiky a posměchu celebrit: "Je mi z tebe na zvracení!"

Nela Slováková vymyslela původně skvělý obchodní plán, který je ovšem zatím naprostým fiaskem. Brněnská podnikatelka si pod sebou doslova podřízla větev! Obchod s rouškami se jí vrátil dřív, než možná čekala a už i slavné tváře z českého showbyznysu Nele vzkazují: "Je nám z tebe špatně!"

1 / 12
Nela Slováková

Nela Slováková před pár týdny využila pandemického stavu a rozhodla se rozjet podnikání s dezinfekčními gely a následně i ochrannými rouškami. V dobách, kdy doma šijí roušky dobrovolníci z celé republiky, včetně celebrit jako Lucie Bílá, či Dagmar Havlová a rozdávají je potřebným, se podnikatelka z Brna vydala jiným směrem.

100ml dezinfekce z Maroka za necelých 550 korun si skutečně v panice objednalo více než deset tisíc důvěřivců! Jaké ale bylo jejich nemilé překvapení, když po více než dvoutýdenním čekání se svého zboží nedočkali a nejspíš ani nedočkají! Gely si na ruce si přitom objednávali nemocní lidé, či maminky na mateřské dovolené. 

Nyní nemají ani peníze, ani vytoužené dezinfekce. Podobná je situace s rouškami, kterých za 289 korun prodala Slováková neuvěřitelných 50.000 kousků. Bohužel však nabízené zboží neměla na skladě a nebylo ani ušité. Tisíce zákazníků tak stále čeká buď na vrácení částky, či na zboží. Kdy se ovšem dočkají, nikdo neví. Díky této kauze se navíc odhalily i podivné praktiky vítězky Hotelu Paradise v podnikání s plavkami!

Slovákové se byznys hroutí pod nohama.

Nela SlovákováZdroj: Profimedia

Tisíce nespokojených zákazníků se poslední týden schází na Instagramovém profilu Hlena Sleváková, kde se postupně odhaluje zákulisí podnikání Nely Slovákové! Problém totiž není jen hyenismus kolem vydělávání na koronaviru, ale i prodej plavek, který je jak se zdá také velmi pofidérní!

Rodačka z Brna podle zákazníků nedává ke svému zboží faktury, ačkoliv si o ně opakovaně žádají. Výjimkou není ani situace, že cílový odběratel obdržel jinou barvu plavek a následná reklamace neprobíhala zrovna standardně! Často se objevují stížnosti, že dokonce zboží přišlo špinavé!

"Vloni jsem si objednala růžové plavky, dostala jsem je zhruba za týden, což bylo ok, ale faktura žádná. Spodní díl absolutně neseděl, táhl, tlačil a uprostřed dokonce plandal. Horní díl jsem měla na sobě párkrát, než se na látce vytvořily fleky, které nešly odstranit. Za ty peníze akorát předražený kus hadru," shodují se podvedení zákazníci. Slováková tentokrát opravdu překročila veškeré meze a za její chování se do ní opřela i řada celebrit!

Slováková si musela na Instagramu vypnout komentáře.

Slováková NelaZdroj: Profimedia

"Já už bych doporučila raději přestat, v zájmu všech," napsala po fotku Nely Slovákové spisovatelka Radka Třeštíková. Na podnikatelku reagovala velmi ostře například i Veronika Arichteva!

"Ano, stovky lidí šijí roušky zadarmo a dávají je tam, kde jsou nejvíc potřeba! A tahle pindulína je prodává! Stejně jako gely na ruce. Nemám slov, chce se mi z tebe zvracet Nelo Slováková a ne proto, že jsem teď sežrala špekáček,! vyjádřila Arichteva své pocity na Instagramu.

Podobné názory na ponikatelku z Brna vyjádřili i desítky dalších celebrit a influencerů! Rozbouření zákazníci se navíc chystají podat na Slovákovou kontroly kvůli daňovým únikům. Tady to vypadá, že někomu zatéká do lodi a ta se pomalu potápí. Zoufalou situaci vyřešila zatím Nela tím, že si u fotek vypnula komentáře, rozhořčení lidé ale její osobu řeší dál na jiných profilech, či u starších příspěvků! Kauzu pro Vás i nadále budeme sledovat!

Naštvaní zákazníci chtějí na Slovákovou poslat kontrolu!

Nela SlovákováZdroj: Instagram

Radka Třeštíková vyjádřila svůj názor, pak si Slováková blokla komentáře.

Nela SlovákováZdroj: Instagram

Gelů za Maroka se zákaznícci bohužel nedočkají.

Nela SlovákováZdroj: Instagram

Nela Slováková si díky špinavému byznysu pod sebou podřízla větev.

Odborníci radí dodržovat přísnou hygienu a nejvíce dbát na mytí a dezinfekci rukou. To se ale ukazuje jako problematické, jelikož už několik týdnů nejsou gely na ruce, ani jiné dezinfekční prostředky k sehnání!Zdroj: Profimedia.cz

Aktuálně řeší podnikatelka z Brna tisíce stížností!

Sleva NovákováZdroj: Profimieda

Zdroj: Jan Novák
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů