Šíp.deník.cz

Proslavila ji Edith Piaf!

Krásná, inteligentní a přirozená, to je Pavlína Němcová.
Krásná, inteligentní a přirozená, to je Pavlína Němcová.
Zdroj: Šíp/Mária Rušinová
Sdílej článek:

PRAHA - ­ Pařížská modelka Pavlína Němcová (33) si ve filmu o Edith Piaf zahrála novinářku. Film, který má ve Francii velký úspěch, přijde do českých kin už v červnu. Němcové, jež žije střídavě v Paříži, kde má stále byt, a v Praze, tato role otevřela dveře do filmového světa!

Film Edith Piaf končí scénou, ve které dává Piaf rozhovor na pláži v Malibu americké novinářce. A tu hraje právě Pavlína Němcová. "Říká se, že minuta slávy ve výborném filmu vám otevře dveře. A já už od té doby opravdu ve Francii točila další dva filmy," říká krásná herečka, která se před pěti lety sbalila a odjela studovat herectví do Ameriky, protože ji už modeling nenaplňoval.

Získat roli v takto prestižním filmu ale není snadné. Točil se sice v Česku, ale i takoví "páni herci", jakými jsou Vašut nebo Jarkovský, v něm dostali jen štěky.

"Věděla jsem, že se film bude točit hlavně tady. A tak díky tomu, že mám jednou nohou domov stále ve Francii, jsem v Paříži zaťukala na dveře castingového ředitele tohoto filmu. Zeptala jsem se, jestli by tam nebyla nějaká příležitost i pro mě. V Čechách bych takovou roli nezískala. Ve Francii jsem dostala roli americké žurnalistky, která spolu s Piaf vlastně uzavírá celý film," líčí svoji cestu za štěstím.

Vše ale nebylo vždy tak jednoduché. Pavlína Němcová je dobrodružka, která si svůj sen vybojovala. Do Paříže odešla před lety spolu s Evou Herzigovou. Provdala se tam za Francouze, ale manželství trvalo jen dva roky. Věnovala se modelingu, pak se vrátila a v Čechách vystudovala práva a nakonec se rozhodla pro herectví. V Americe si platila herecké kurzy ve světoznámém Actor´s Studio a obcházela své první castingy…


Záběr z filmu Edith Piaf, ve kterém Němcová hraje novinářku.

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů