Šíp.deník.cz

Nestydatá Miley Cyrus zase provokuje: Zveřejnila NOVOU NAHOU FOTKU!

5 fotografií 5
18+
Za Miley Cyrus můžete s nabídkou na odvážné focení přijít úplně v klidu...
Za Miley Cyrus můžete s nabídkou na odvážné focení přijít úplně v klidu...
Zdroj: Koláž Šíp
Reklama na zářijový V Magazine asi nemohla být atraktivnější. Záběr z vítězného videoklipu Wrecking Ball. Možná že cenu za nejlepší video dostala i díky nahotě! Cyrus pózuje s bezdomovcem, který za ní převzal cenu - mimochodem, je to bývalý model.
Sdílej článek:

Divoška je zpět. Jen chvíli nebylo o americké zpěvačce Miley Cyrus (21) tolik slyšet, a tak se rychle připomněla dalším pobuřujícím aktem: pro časopis pózovala úplně nahá.

Mladinká dětská hrdinka Miley Cyrus si po dovršení plnoletosti v USA (21 let) nejspíš řekla, že se proslaví stůj co stůj. Ostříhala si vlasy a začala se svlékat a provokovat… Všude a pořád!

Začalo to před rokem videoklipem Wrecking Ball, kde se na obrovské destrukční kouli houpe nahá. Za toto dílo mimochodem také v neděli převzala cenu od stanice MTV pro nejlepší video.

Na pódium místo sebe poslala bezdomovce, ale to nebylo dost skandální. A tak si rychle přihřála polívčičku. Dnes uveřejnila na Instagramu fotografii, kde je jak jinak než zcela nahá. „Focení pro V magazín od Karla Lagerfelda," napsala stroze.

Jasně, vždyť o slova tady přeci nejde… Na snímku sice prsa Miley zakrývá nápis, ale můžete se vsadit, že to nebude trvat dlouho a fotka se objeví bez cenzury. Tak jako to bylo v případě focení k písni Adore You. Cyrus ví, že nahá je daleko víc v kurzu, než oblečená!

Podívejte se na videoklip Wrecking Ball, který je videem roku.

Zdroj: Youtube
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů