Šíp.deník.cz

Nikdo byste ji nepoznali! Takhle dnes vypadá MÁMA Kevina ze Sám doma!

5 fotografií 5
Herečka se změnila k nepoznání
Herečka se změnila k nepoznání
Zdroj: Profimedia.cz
Dnes už herečku pozná na ulici málokterý fanoušek známé komedie. Catherine O'Hara v dobách své největší slávy. Culkin Americký herec Macaulay Culkin.
Sdílej článek:

Zub času se na ní nehezky podepsal! Herečka Catherine O'Haraová, kterou si asi každý bude spojovat s rolí Kevinovy matky z komedií Sám doma, se 26 let od natáčení filmu nečekaně změnila. Kombinace plastických operací a zkrášlujících zákroků proměnila kdysi krásnou zrzku k nepoznání.

Komedie Sám doma už patří neodmyslitelně ke každým Vánocům a málokdo si uvědomuje, kolik času už od jejího natočení uplynulo. Hlavní hrdina získal velikou popularitu, kterou bohužel neustál a je dnes je známý spíš svými drogovými problémy.

Kromě Macaulay Culkina se ale díky filmu zviditelnili i jiní herci. Například kanadská rodačka Catherine O'Haraová, která se zhostila role Kevinovy matky. V té době jí bylo 36 a ve tváři neměla jedinou vrásku. Charakteristické pro ni byly i zrzavé vlasy, které zvýrazňovaly její modré oči.

Tak už ale dnes Catherine vůbec nevypadá. Delší dobu je blondýnka, jež dle všech podlehla trendu botoxu a plastik. Jeden čas dokonce působila, jako by její tvář byla z vosku! Dnes už ale naštěstí chápe, že mít v jejím věku vrásky není žádná ostuda.

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů