Šíp.deník.cz

Nikol Švantnerová odhalila pohlaví miminka: Dostala nejkrásnější dárek k svátku

5 fotografií 5
Nikol Švantnerová
Nikol Švantnerová
Zdroj: Profimedia
Nikol Švantnerová partnera Ondřeje odtajnila letos v květnu Šťastní rodiče už mají pro potomka vybrané jméno Nikol Švantnerová čeká holčičku Nikol se pohlaví miminka dozvěděla na svůj svátek
Sdílej článek:

Nikol Švantnerová v pátém měsíci těhotenství prozradila na Instagramu pohlaví svého miminka. Modelka uspořádala tzv. baby shower party ve velikém stylu, kde odtajnila zda nosí pod srdcem holčičku, nebo chlapečka.

Nikol Švantnerová a její partner, podnikatel Ondřej Antoš, se již za pár měsíců dočkají prvního společného potomka.

Modelka je aktuálně v pátém měsíci těhotenství a pro rodinu a nejbližší přátele uspořádala takzvanou baby shower party. Tato oslava odhalení pohlaví miminka, která přišla z USA, je v Čechách stále populárnější, a to zejména u celebrit.

Nastávající rodiče během party odhalí propíchnutím balonku či vystřelením růžových, nebo modrých konfet pohlaví jejich potomka. Švantnerová se radostnou zprávu dozvěděla přesně v den svého svátku.

Je to holčička

Ve chvilce, kdy z krabice vypadly růžové balonky, Nikol Švantnerová propukla v radostný pláč. "Byl to ten nejkrásnější dárek k svátku," napsala dojatá budoucí maminka na Instagram.

Pro holčičku už mají Švantnerová s Antošem prý vybrané jméno prakticky od začátku jejich vztahu.

"Jména máme vymyšlená snad od prvních schůzek, co jsme spolu s přítelem randili. Takže jména máme vybraná, i když jsme ještě nevěděli, že spolu budeme mít dítě. Ale zatím neprozradíme," svěřila se nedávno modelka Idnesu.

Nikol Švantnerová čeká dceru

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů