Šíp.deník.cz

Novodobé Marilyn Monroe při stěhování VYPADLY BRADAVKY z výstřihu!

8 fotografií 8
18+
To je nestyda! Prsatá hvězdička vystavila své zbraně hromadného ničení!
To je nestyda! Prsatá hvězdička vystavila své zbraně hromadného ničení!
Zdroj: Koláž Šíp
Courtney Stodden a její stěhovací úbor... ... její prsa i bradavky doslova křičely do světa! Pak Courtney také přiložila ruku k dílu, snesla polštáře. A manžílek jí hned odhalené bradavky schovával.
Sdílej článek:

Americká hvězdička, které se řada lidí posmívá, zase jednou dosáhla svého. Začátkem července oblékla tak rajcovní top, že o jejím stěhování píší široko daleko…

Courtney Stoddenová je typická zlatokopka. Už v šestnácti letech sbalila a hlavně uhnala ke svatbě herce Douga Hutchisona (55) známého díky roli podlého policisty ve filmovém hitu Zelená míle.

Stoddenová si dál dělala jméno díky účasti v americké verzi reality show Big Brother a hlavně enormním zvětšením svého poprsí. „Používala jsem podprsenku, která mi dělala pětky, ale pak jsem si řekla: proč mám být závislá na podprsence, když chci takhle velká prsa?" vzpomíná Courtney. Inu, bude to vážně chytrá blondýna…

Barbína, která se ze všeho nejvíc snaží podobat legendární Marilyn Monroe, se 1. července stěhovala z domu v Los Angeles. A zatímco o 34 let starší manžílek potil krev, Courtney ho kibicovala z okna a u toho jí na světlo světa vypadávala nepřehlédnutelná prsa i bradavky!

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů