Šíp.deník.cz

Nový důkaz v kauze Johnnyho Deppa a jeho bývalky: Tajné nahrávky!

Kde je pravda? Kdo byl v třaskavém vztahu Johnnyho Deppa a Amber Heard oběť a kdo tyran? A jak je to opravdu s dalšími Piráty z Karibiku?

1 / 11
Amber Heard Johnny Depp

Johnny Depp zápasí s hotovostí, finančně je na tom stále hůř, a s nadějí prý vyhlíží producenty dalšího dílu Pirátů z Karibiku, ve kterém by se rád objevil ve své slavné roli kapitána Jacka Sparrowa.

Ale dostat zástupce společnosti Disney k vyjednávacímu stolu nebude ani trochu jednoduché, shodují se lidé napojení na Disneyho produkční tým.

Nejasná budoucnost

Johnny DeppZdroj: profimedia


Producenti největších hollywoodských trháků, takzvaných blockbusterů, dali od Deppa ruce štítivě pryč poté, co ho bývalá manželka Amber Heard obvinila z domácího násilí. To herce rozlítilo, v rozzuřené reakci vyloučil své angažmá v připravovaném pokračování.

Jenže nákladný životní styl, který Johnny Depp vede, ho přinutil změnit názor. Nechal se slyšet, že by o návratu uvažoval. Jenže Hollywood zatím na jeho dveře Deppa neklepe. A to si vybírá svou daň…

Skandální obvinění

Amber Heard ukazuje pohmožděniny, které jí měl Depp způsobitZdroj: profimedia

"Jeho bohatství se rychle zmenšuje," tvrdí zdroj. "Proto jasně řekl, že se k roli Jacka SParrowa vrátí jen za obrovský poplatek - 50 milionů dolarů."

Shodou okolností je to stejná částka, jakou požaduje od Amber v žalobě za pomluvu.

Johnnyho 18měsíční manželství s kráskou z Aquamana ztroskotalo v roce 2016. Během rozvodu herečka tvrdila, že je Depp alkoholik, který ji bil a způsobil jí zranění hozením mobilu do tváře! V roce 2018 napsala v The Washington Post článek o ženách, které se staly oběťmi násilného zneužívání a - aniž by pojmenoval Johnnyho - naznačila, že je bývalý sexsymbol ve skutečnosti nechutné monstrum.

Konec kariéry

Johnny DeppZdroj: profimedia

O pár měsíců později byl Depp vyřazen z filmové série Disney vyřazen oficiálně. Mluvilo se o tom, že ho v připravovaném pokračování dokonce nahradí žena. Depp zuřil a prohlašoval, že lži jeho druhé manželky zničily jeho kariéru, A přidal i třešničku na dortu - ve skutečnosti byl obětí domácího násilí on!

Jenže stejně jako popřel týrání Amber, popřela ona, že by týrala jeho.

Překvapivé doznání

Amber Heard ukazuje pohmožděniny, které jí měl Depp způsobitZdroj: profimedia

Od vydání záznamů se Johnnyho příznivci rozrůstají. Zasvěcenec říká, že „očekává, že Disney uvidí chybu svých způsobů a přivede ho zpět na další film.“
Zdroje zábavy uvádějí, že piráti z Karibiku se restartují již v dílech a zdroj věří: „Johnny se cítí ospravedlněn a nyní chce, aby mu studio ukázal peníze!“

Blonďatá sexbomba přiznala, že při násilných záchvatech Johnnyho se pouze bránila a házela na něj hrnce, pánve a vázy - což přiznala v nedávno objeveném zvukovém záznamu z párové terapie, jejíž sezení probíhalo v roce 2015!

Johnny Depp v posledních letech poměrně dost sešel…

Johnny DeppZdroj: profimedia

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů