Šíp.deník.cz

Gwyneth Paltrowová se odvázala: Ukázala svůj VIBRÁTOR a nejen to!

11 fotografií 11
Herečka Gwyneth Paltrowová a její "miláček".
Herečka Gwyneth Paltrowová a její "miláček".
Zdroj: Profimedia.cz
Dildo, co si oblíbila Gwyneth, vyjde na 15 tisíc dolarů! Gwyneth Paltrowová si umí užívat života. Brad Falchuk a Gwyneth Paltrowová Gwyneth Paltrowová
Sdílej článek:

Chodila s Bradem Pittem, pak sbalila zpěváka Chrise Martina a momentálně si užívá s milionářem. Také vás vždycky zajímalo, čím slavné tváře Gwyneth Paltrowová (43) tak oslnila? Je to prosté – miluje sex! 

Gwyneth sice působí jako nevinný anděl, ve skutečnosti je ale spíš pěkná dračice. Jak jinak si také vysvětlit její zálibu v sexuálních pomůckách… „Erotické hračky prošly velkým vývojem. Na trhu jsou různé gumové pomůcky, které často schováváme do šuplíku nočního stolku, nebo tyto krásné sexuální pomůcky, které jsou výrazem umění," rozplývala se Paltrowová pod fotkou vibrátoru ze zlata.

Ovšem nezůstala jen u nadšení z vytříbeného designu dnešních erotických udělátek, poradila také něco z vlastní kuchyně – recept na výrobu vlastního lubrikačního gelu! „Běžné lubrikační gely obsahují velké množství toxických látek. Já dávám přednost domácí výrobě ze sladkých brambor," poradila.

Tak dámy, hurá na nákup!

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů