Šip.deník.cz

Fanoušci se drsně naváží do Olgy Matuškové, Waldemar by jí ale lásku přál

4 fotografií 4
Olga Matušková s manželem
Olga Matušková s manželem
Zdroj: Profimedia
Olga si Waldemara vzala v červenci 1976 na Staroměstské radnici v Praze. Olga Matušková s kamarádkami Helenou Vondráčkovou a Jitkou Zelenkovou. Olga Matušková s Waldemarem emigrovala do USA. Olga Matušková s Jiřím Suchým a Kristiánem Kodetem.
Sdílej článek:

Olga Matušková se podruhé vdala a někteří fanoušci Waldemara Matušky jí kvůli tomu teď nemůžou přijít na jméno. Okamžitě totiž začali spekulovat, proč si Jiřího Plannera vůbec brala. Možná už ale dávno zapomněli, že Waldemar byl ženatý třikrát a pro svou ženu by měl jistě pochopení.

Nedávno vyšlo najevo, že Olga Matušková si po pětileté známosti vzala rodinného přítele Jiřího Plannera. Ten byl nejlepším kamarádem Waldemara Matušky, se kterým se znal už z padesátých let.

Olga se s Jiřím sblížila poté, kdy oba přišli o svoje protějšky. Zatímco Waldemar zemřel na zápal plic a leukemii před dvanácti lety, Planner po sedmi letech pohřbil manželku Janičku. Snoubence proto spojil podobný osud, oba moc dobře věděli, co ten druhý po ztrátě milovaného partnera prožívá.

Nikdy jsem ji neměla ráda

Jenže ne všichni příznivci legendárního zpěváka Matuškové její štěstí přejí. "Nikdy jsem ji neměla ráda. Matušku odtáhla do ciziny… Teď se honem vdá, aby zase měla prachy. Jestlipak aspoň dá kytku na hrob, když přiletí," napsala například jedna žena tvrdě.

"Pána v 86 letech? Proč si ho asi brala? Každý ať si domyslí," zamyslela se další sledující. Podle některých reakcí se proto zdá, že fanoušci Olžin sňatek berou jako pragmatický kalkul, a navíc velkou zradu vůči Waldemarovi.

Ve skutečnosti měl ale Matuška k Plannerovi blízko, a na svou ženu by se určitě nezlobil. Nakonec sám Waldemar byl před Olgou ženatý dvakrát a měl ještě jeden vážný vztah.

Milenka na každém prstu

O Matuškovi se kdysi po Praze prý říkalo, že má na každém prstu jednu milenku. Ženy mu padaly k nohám a zřejmě opravdu neměl problém navazovat nové známosti. Už v osmnácti letech se oženil s Jiřinou Šťástkovou, se kterou měl dvojčata. Obě holčičky ale zemřely kvůli chybě v očkování. Manželé pak měli ještě syna Miroslava, který dneska žije v Hamburku.

Druhé manželství s Hanou, které se přezdívalo Dulina, bylo bezdětné a vydrželo dva roky. Pak Matuška při natáčení filmu Kdyby tisíc klarienetů poznal Jitku Zelenohorskou. Herečka se později proslavila filmy Ostře sledované vlaky a Skřivánci na niti.

Po pěti letech se ale Waldemar zamiloval do zpěvačky Olgy, a od Jitky odešel. Olga pak se zpěvákem zůstala třiatřicet let a vždycky ho ve všem podporovala. Partneři se vzali v roce 1976 na Staroměstské radnici v Praze, měli spolu syna Waldíka a později emigrovali na Floridu. 

Připomeňte si písničku Waldemara Matušky Má láska je za velkou louží. 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Akční letáky

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů