Šíp.deník.cz

Olga Menzelová zase s novým mužem: Tulila se k dirigentovi!

Olga se s dirigentem držela za ruku.
Olga se s dirigentem držela za ruku.
Zdroj: Šíp
Sdílej článek:

Olga Menzelová (33) si prostě nedá pokoj. V minulosti se jí podařil husarský kousek, kdy si jako manželka slavného režiséra Jiřího Menzela (73) „odskočila“ udělat dítě s jiným režisérem Jaroslavem Brabcem (57), a už se zase tulí k postaršímu muži.

Život Olgy Menzelové vypadá jako z pohádky. Coby mladá novinářka se zamilovala do slavného režiséra Jiřího Menzela, ten její city opětoval a románek skončil velkou svatbou. Režisér ale své drahé polovičce nechtěl udělat dítě, a tak si k jeho zplození vybrala jiného režiséra. Pak se ale znovu vrátila ke svému muži a nikdo jí její čin ani náznakem nevyčítal. Naopak, Jiří Menzel byl rád, že má krásnou Olgu zase vedle sebe, a chová se k ní víc zamilovaně než předtím. To je ale možná chyba.

Olga by měla být opravdu vděčná, že jí Menzel odpustil, a vážit si jeho otevřené náruče, i toho, že dceru Aničku bere jako vlastní. Teď to ale vypadá, jako by se znovu začala rozhlížet po jiném muži. A rozhodně to nedělá tajně.

Kdy Menzelovi dojde trpělivost?!

Do jejího hledáčku se tentokrát dostal někdo ještě starší než její manžel, slavný dirigent Libor Pešek (78). S tím přišla na křest alba Andrey Kalivodové. „Poslal mě s ním manžel, protože sám nemohl přijít,“ vysvětlila důvod svého doprovodu Menzelová, když se s Peškem držela za ruku. Přesto, že svou ženu poslal s Peškem sám Menzel, jen těžko se dá uvěřit tomu, že by jí říkal, aby spolu s dirigentem vypadali jako čerstvě zamilovaný pár. Jejich vzájemné jiskření, špitání a doteky nešly přehlédnout. A to vzhledem k minulosti přelétavé manželky určitě nebylo vhodné.

Dirigent má prý navíc pro mladší ženy slabost, v minulosti se spekulovalo o jeho vztahu s mladou zpěvačkou Dášou Zázvůrkovou (29) z divadla Semafor. Pešek jí dokonce pomohl k první sólové desce.

Jiří Menzel by si tak měl příště lépe rozmyslet, s kým pustí svou manželku ven. Dobrá vůle by se mu v jejím případě nemusela vyplatit. Olga totiž posvátný stav manželství, ani to, že by svému manželovi měla být věrná, nebere příliš vážně.

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů