Šíp.deník.cz

Zemřela herečka Olivia Newton-John: Travolta jí do nebe poslal krásný vzkaz

5 fotografií 5
Olivia Newton-John a John Travolta
Olivia Newton-John a John Travolta
Zdroj: Profimedia
Olivia Newton-John se proslavila rolí Sandy z muzikálu Pomáda. Herečka dlouhá léta bojovala s rakovinou. Smutnou zprávu o její smrti oznámil její manžel. Olivia Newton-John měla po celém světě miliony fanoušků.
Sdílej článek:

Svět filmu a zejména pak fanoušky legendárního muzikálu Pomáda zasáhla nesmírně smutná zpráva. Ve věku 73 let totiž zemřela herečka Olivia Newton-John, která ve zmíněném snímku ztvárnila hlavní postavu Sandy. Herečka prohrála svůj boj s rakovinou. 

V 73 letech odešla na věčnost herečka Olivia Newton-John. Představitelka Sandy z nesmrtelného muzikálu Pomáda bojovala v posledních letech svého života s rakovinou. O jejím úmrtí informoval na sociálních sítích její manžel. Nad smrtí herečky truchlí fanoušci, rodina i její herečtí kolegové. Dojemně se se svou kamarádkou a filmovou parťačkou rozloučil také John Travolta, který vedle Olivie ztvárnil druhou hlavní postavu Pomády, pohledného studenta Dannyho. 

Budeme opět spolu

John Travolta na Instagramu zveřejnil starší snímek herečky a přidal k němu několik slov, které vzkázal Olivii do hereckého nebe. „Má nejdražší Olivie, naše životy jsi dělala mnohem lepšími. Tvůj vliv byl neuvěřitelný. Tolik tě miluji. Na konci cesty se jednou setkáme a budeme opět spolu. Byl jsem tvůj od prvního momentu, co jsem tě spatřil, a navždy tvůj budu. Tvůj Danny, tvůj John!” napsal John Travolta. Příspěvek si rychle získal pozornost mnohých, kteří se v komentářích připojili a vyjadřovali upřímnou soustrast. Několik červených srdcí pak pod fotku přidala i dcera herce, Ella Travolta. 

Symbol vítězství a naděje

Jak informoval manžel herečky, Olivia Newton-John zemřela pokojně ráno 8. srpna 2022 v kruhu rodiny a přátel. „Olivia byla symbolem vítězství a naděje po dobu více jak třiceti let, kdy sdílela svou cestu s rakovinou prsu,” uvedl ve smutném oznámení John Easterling. Olivia Newton-John se snažila najít cestu k léčení rakoviny s pomocí bylinek a před lety založila i nadaci, která se právě takovým výzkumem zabývá. Manžel zesnulé herečky oznámil, že bude v práci, kterou jeho manželka začala, nadále pokračovat. 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů