Šíp.deník.cz

OPUSTIL zpěvák Daniel Landa MANŽELKU? Pavel Novotný z toho viní Olgu Lounovou!

V českém showbyznysu vypukla další bouře. Nezpůsobil ji nikdo jiný, než bývalý bulvární novinář Pavel Novotný, který byl hostem "Lucie, postrach celebrit" přímo v redakci Šípu. Na nikom nenechal nit suchou a koho po Kateřině Kristelové či Ivaně Gottové namíchl, tak byl zajisté i zpěvák Daniel Landa. Ten podle jeho slov měl za dramatických okolností opustit svou německou manželku Mirjam!

1 / 22
Co je pravdy na tomto milostném trojúhelníku?

Co je pravdy na tomto milostném trojúhelníku?Zdroj: Profimedia.cz

Začalo to dost nevinně, trojice si k sobě našla cestu…

V době, kdy se měla Olga kolem zpěváka nebezpečně točit.Zdroj: Profimedia.cz

Ten Pavel Novotný prostě nikdy nezklame. Jako by vytušil, že se v českém showbyznysu kromě aféry Kateřiny Kristelové a Tomáše Řepky nic neděje, tak asi potřeboval rozvířit ty stojaté vody. Dalším, kdo se stal jeho „obětí“, tak je i drsně vypadající zpěvák Daniel Landa!

Při natáčení společného filmu se měl nechat okouzlit Olgou Lounovou toužící po slávě.

Při natáčení filmu se měli sblížit.Zdroj: Profimedia.cz

Podle bývalého novináře má být dávno manželství jednoho z našich nejvýraznějších zpěváků v troskách, ale ještě to prý nikdo nevyšťoural. Důvodem odchodu svérázné režisérky Mirjam Landa od manžela má být jeho velká slabost pro zpěvačku Olgu Lounovou. 

Tomu se ale sama Olga jen směje. 

Danielovi měla Olga zamotat hlavu.Zdroj: Profimedia.cz

„Já vím vždycky víc, proto vím, že už Daniel Landa nebydlí se svou manželkou v jejich domku na Vyšehradě. Jejich vztah se rozpadl kvůli románku s Olgou Lounovou. To je překvapení, Dane, že to vím, co?“ pronesl Pavel v živém rozhovoru pro relaci „Lucie, postrach celebrit“.

Pavel prý jako první odhalil, že už Dan s Mirjam netvoří pár. A to kvůli kolegyně Lounové.

Jak tento milostný trojúhelník nakonec dopadl?Zdroj: Profimedia.cz

Myslel to Pavel opravdu vážně, nebo chtěl jen píchnout do vosího hnízda, aby se ta nuda v českém rybníčku celebrit rozplynula? „Já si z toho nikdy nedělám srandu. Je to pravda, že už spolu manželé Landovi nežijí. A může za to jen a jen Olga,“ stál si za svým Novotný.

Zpěvačka se prý jako rozvracečka vztahů ale necítí.

Olga vždycky měla slabost pro slavné muže.Zdroj: Profimedia.cz

Na toho má pifku spousty známých osobností a teď mu asi i další člověk přibude. O Danovi je známo, že je horká hlava a rád konflikty řeší co nejrazantnější a nebojí se ani fyzického násilí. Ale tomu se Pavel jen směje. Prý má pro strach uděláno.

Bude teď chtít zpěvák pomstu za to, že se do něj Novotný pustil?

Manželství má být v troskách.Zdroj: Profimedia.cz

„Lounová z něj udělala podpantofláka. On jí poslouchal na slovo. Ona je známá tím, že se ráda „přisaje“ na muže, který má nějaký vliv v branži. Akorát Mirjam byla překážka. I když ta to nakonec neměla vydržet a radši se odstěhovala,“ nechal si už před časem slyšet.

Nevypadá to mezi manželi na nenávist.

Jak to tedy všechno bylo?Zdroj: Profimedia.cz

Sám Dan o celé kauze mlčí, i když se jeho románek s Olgou před nějakou dobou probíral snad ve všech médií. Pro zpěvačku to byla aspoň nějaká medializace, když se jí jako zpěvačce nedařilo moc prosadit, ale horkokrevná režisérka toho asi měla už po krk.

V září spolu zahajovali znovuobnovenou premiéru Krysaře.

 Nedávno spolu obnovili muzikál Krysař.Zdroj: Profimedia.cz

Nakonec opustila luxus na Vyšehradě, sbalila dcery, které má s Danielem a podle Pavla se odstěhovala. I když na konec manželství to ještě v září vůbec nevypadalo. Na obnovené premiéře Landova Krysaře cukrovaly jako dvě hrdličky.

Žhavý polibek jen hráli?

Takhle vypadá konec manželství?Zdroj: Profimedia.cz

Nechme se překvapit, co za těmi slovy obávaného Pavla Novotného stojí. Třeba se sám zpěvák přizná k tomu, že se nechal zamotat hlavu mladou holkou prahnoucí po slávě, kvůli které dal všanc i dlouholeté manželství. 

Třeba mu postel už zahřívá někdo jiný než Olga.

Olga LounováZdroj: TV Nova

Jestli jste nestihli živý rozhovor s Pavlem Novotným, tak se podívejte tady, jak se umí pořádně rozjet:

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů