Šip.deník.cz

Tohle nikdo nečekal! Na oslavu modelky Čerešňákové dorazil Orlando Bloom

31 fotografií 31
Katy Perry a Orlando Bloom
Katy Perry a Orlando Bloom
Zdroj: Profimedia
Orlando Bloom Katy Perry Zpěvačka Elizabeth Kopecká, Orlando Bloom a marketingový šéf Rytířů Jiří Kalla. Eva Čerešňáková Elizabeth Kopecká
Sdílej článek:

Na poslední narozeniny misska Eva Čerešňáková zřejmě jen tak nezapomene. Na večírku, který moderátorka a bývalá modelka uspořádala pro svůj nadační fond, se totiž nečekaně objevil hollywoodský idol Orlando Bloom. Ten v Praze natáčí americký seriál a na oslavu přišel sám bez partnerky Katy Perry.

Narozeninová párty v zahradě luxusního pražského hotelu Augustine byla už v plném proudu, když se mezi gratulanty najednou objevil hvězdný americký herec. Orlando Bloom je v Praze prakticky jako doma, protože tady už dva roky točí pokračování seriálu Carnival Row. Není divu, že při tak velkém pracovním vytížení si rád vyjde do společnosti.

Orlanda pozvala Jágrova kamarádka

Ten večer se Orlando ve stejném hotelu neplánovaně potkal se zpěvačkou Elizabeth Kopeckou, která se kromě zpívání pohybuje ve filmové branži, a se slavným Pirátem z Karibiku se dobře zná. Elizabeth, která se často vyskytuje také v blízkosti hokejisty Jaromíra Jágra, pak využila překvapivého setkání a pozvala herce na večírek, kde zpívala. „Vystupovala dvakrát během večera a Orlando se na ni dvakrát přišel podívat. Bylo to milé a příjemné překvapení večera," popsala pro Blesk netradiční zážitek Eva Čerešňáková.

Podle modelky se herec, kterého fanoušci znají z filmů Pán prstenů nebo Hobit, na oslavě trochu stranil ostatních. „Orlando netoužil po pozornosti druhých. Ale chutnala mu česká whisky, kterou degustoval a popíjel," popsala oslavenkyně chování Blooma. Ten se díky Elizabeth loni v lednu potkal s Jaromírem Jágrem, když přišel na zápas kladenských hokejistů. I když to jeden čas vypadalo, že by mezi Elizabeth a Jaromírem mohlo být něco víc, jejich vztah pravděpodobně zůstal v přátelské rovině. „Mezi mnou a Jaromírem je vše v kamarádském duchu. Sedli jsem si nejen pracovně, ale i lidsky," uvedla zpěvačka, která kladenským Rytířům pomáhá s marketingem a propagací.

Půl milionu pro chudé děti

Eva Čerešňáková během večera ukázala, že má srdce na pravém místě. Přestože měla narozeniny, oslavu spojila s charitativní dražbou. Díky tomu se pro její nadaci 4U2 vybralo neuvěřitelných půl milionu korun. „Díky bohu žiju v nadbytku, a tak pro mě pomoc druhým je opravdu tím nejkrásnějším narozeninovým dárkem. Věřím, že díky úspěšné akci, kterou svou účastí poctil i Orlando Bloom, se pozitivně změní životy stovky dětí," dodala nadšeně Čerešňáková. Svým projektem sympatická tmavovláska podporuje chudé děti z Bangladéše, který osobně dvakrát navštívila.

"Zatímco taťka pracuje, já se v Praze bavím," napsala nedávno Katy Perry na Instagram. Přidala i několik fotek, na kterých ukázala, co všechno dělá v naší metropoli.

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Akční letáky

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů