Šíp.deník.cz

Významný krok pro její rodinu: Koktová popsala nejsilnější zážitek v životě

5 fotografií 5
Ornella a Josef Koktovi
Ornella a Josef Koktovi
Zdroj: Profimedia
Ornella Koktová je pyšnou trojnásobnou matkou Dceru Lilianne Ornella neplánovala, otěhotněla omylem krátce po porodu syna (na fotce se se sestrou Charlotte, která se stala kmotrou dětí) Ornella Koktová si po třetím dítěti nechala podvázat vaječníky Koktovi pokřtili děti velice stylově
Sdílej článek:

Ornella a Josef Koktovi oba vyznávají katolickou víru a proto se rozhodli, že stejně jako nejstaršího syna Quentina, pokřtí i své dvě mladší děti, Swena a Lilianne. Manželé vybrali pro tuto sváteční událost vskutku nádherné místo, obřad se konal v katedrále svatého Víta.

Ornella Koktová a Josef Kokta se rozhodli pokřtít své dva nejmladší potomky v katedrále svatého Víta a na tuto událost pyšní rodiče jen tak nezapomenou. Jak trojnásobná maminka přiznala, pro ni i jejího muže to byl velice emotivní zážitek.

"Lilianne Anna & Sven Prokop… Jeden z nejsilnějších zážitků v životě jsou rozhodně křtiny našich andílků. Navíc ta čest, že se jejich křest uskutečnil na místě, které je tím nejposvátnějším nejen pro věřící, ale i pro náš český národ. Kaple svatého Václava v katedrále svatého Víta. Moc děkujeme Mons. ThDr. Janu Balíkovi, Ph.D. Byla to pro nás velká čest," pochlubila se Koktová na svém Instagramu.

"Mimořádnou pietu a důležitost kapli a v ní hrobu sv. Václava věnoval Karel IV. při stavbě katedrály. Z kaple nad hrobovou komorou sv. Václava dal vytvořit nejvýznamnější místo katedrály: kromě pohřební kaple českého národního patrona a spolupatrona katedrály určil spolupatrocinium sv. Jana Evangelisty a zařadil ji do korunovačního ceremoniálu českých králů," doplnila Ornella krátké informace o prostoru, kde nechala pokřtít dceru a syna.

Další dítě nebude

Ačkoliv Ornella Koktová zvládá mateřskou roli na jedničku a péče o tři potomky je pro ni naprosto přirozená, do dalšího dítěte už se prý rozhodně nežene.

Koktová měla velmi komplikovaný porod dcery Lili a málem během něj přišla o život. Z následné operace navíc Ornelle zůstaly obří jizvy, kvůli kterým nedávno podstoupila plastiku břicha, a proto se na plození už necítí.

Křest dětí byl pro celou rodinu nezapomenutelným zážitkem

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů