Šíp.deník.cz

OTEVŘENÁ ZPOVĚĎ Šárky Ullrichové: Byla jsem na dně, museli mi pomoct rodiče!

Herečka Šárka Ullrichová známá jako feťačka Zuzana z Ulice si v životě prošla úplným peklem. Sama se o tom snaží raději mlčet, ale pro Šíp se v exkluzivním rozhovoru rozpovídala o svých bolestech na duši, ale i o tom, co jí pomohlo vstát a znovu si tu cestičku vyšlapat.

1 / 12
Šárka si v životě prošla doslova peklem.

Za úsměvem sympatické herečky se dříve skrývala pořádná bolest. Jako by se ztotožnila se svou rolí Zuzanou z Ulice, která taky byla na úplném dně, brala drogy a svůj život hodila přes palubu. Až tak jí byla Šárka podobná. Sama přiznává, že něco z minulosti by raději vymazala.

I když má životopis plný zajímavých rolí, sama si přišla neúspěšná, nepotřebná, najednou se jí zhroutil svět, až sáhla po drogách. Tahaly ji hlouběji a hlouběji, až nakonec v sobě sama herečka našla sílu a začala se svým démonem bojovat.

Šárka si v životě prošla doslova peklem.Zdroj: Profimedia.cz

Když se Šíp se sympatickou herečkou Šárkou Ullrichovou sešel v Muzeu smyslů, byla celá rozzářená. „Já tohle místo miluju. Sem chodím relaxovat, vždycky mi to tady zvedne náladu. Stejně jako nyní, kdy zkouším dvě hry najednou a občas padám na pusu,“ rozpovídala se v živém rozhovoru pro facebookovou stránku „Lucie, postrach celebrit“.

„Ale nechci se rouhat, jsem ráda, že jsem se vrátila k divadlu a přišlo tolik práce. I když zkoušet v jeden dvě hry už je trošku na palici. Ale hlavně, že je práce, byly i časy, kdy nebyla a to jsem herectví nenáviděla za tu nejistotu, jestli budete mít na jídlo či ne,“ rozpovídala se pohledná Šárka.

Šárka si v životě prošla doslova peklem.Zdroj: Profimedia.cz

Ta nejistota, jestli ji budou režiséři chtít, jestli bude mít role, v Ulici už její postava není tak častá a divadlem se nedá uživit. Najednou herečka začala litovat, že studovala herectví na DAMU, že si nevybrala jinou práci.

„Miluju herectví, ale kdybych se měla dnes rozhodovat, tak jdu studovat třeba design. Baví mě zařizovat prostory a dělat to hezké. Sama jsem se stěhovala už patnáctkrát, takže jsem měla dost příležitostí svůj talent rozvíjet,“ smála se Šárka.

Herečka si ráda vyčistí hlavu a chce se na chvíli cítit jako dítě.Zdroj: archiv Šípu

Jenže teď už je pozdě bycha honit, takže se herečka snaží dělat, co se dá. Ale dostala se k tématu, které jí není příjemné – k nervovému zhroucení. To způsobila smrt její největšího přítele Tomáše Valíka, se kterým hrála v Ulici.

„To bylo velmi temné období. Já nemohla pracovat, byla jsem úplně mimo. Byla jsem ve velké depresi, byla to pro mě obrovská ztráta, dodnes jsem se s tím vlastně ještě nevyrovnala. V té době jsem nevydělávala peníze a bez rodičů bych skončila na ulici, neměla jsem ani korunu. Náš stát se o vás na nemocenské nepostará, když jste herec na volné noze,“ dodala zamyšleně herečka.

Herečka si ráda vyčistí hlavu a chce se na chvíli cítit jako dítě.Zdroj: archiv Šípu

Naštěstí ale měla, o koho se opřít. Má maminku a tatínka, kteří za ní stáli v jakékoliv situaci, když byla na dně, starali se o ni, dávali jí peníze, aby měla kde bydlet. A teď, když už je v pořádku se jim to snaží oplatit. Sama se ale do role maminky moc nežene,

„Jestli to přijde, budu ráda, ale když ne, taky se svět nezhroutí. Neumím si to vlastně představit, jak bych to zvládla. Dřív jsem učila děti v dramaťáku a lezly mi doslova po hlavě. Já mám kočku a ta je taky takové moje miminko,“ uzavřela vyprávění herečka, o které ještě hodně uslyšíme.

Šárka si v životě prošla doslova peklem.Zdroj: Profimedia.cz

Chcete vidět celý rozhovor s herečkou Šárkou Ullrichovou? Klikněte na toto video:

Zdroj: Šíp
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů