Novinka

Přihlaste se k odběru našich novinek ještě dnes!

Zjistit více
NOVINKA UŽ TO VÍŠ? NE? TAK SE PŘIHLAS A ODEBÍREJ! ODEBÍRAT ×

OTEVŘENÝ ROZHOVOR s Vlaďkou Erbovou: Musím kvůli sexinzerátům chodit na terapie!

Krásná modelka Vlaďka Erbová je zamilovaná až za uši do hokejisty Michala Gulašiho. Místo toho, ale aby si užívala klidného rodinného prostředí, musí neustále řešit útoky bývalého manžela Tomáše Řepky a jeho současné přítelkyně Kateřiny Kristelové. Došlo to tak daleko, že ti dva měli na krátkovlasou brunetku podat sexuální inzeráty, které teď řeší policie. Jak se vlastně podvedená modelka cítí? Nenávidí Tomáše za to, jak jí neustále ubližuje? Vlaďka o tom poskytla Šípu velmi otevřený rozhovor.

Krásná Vlaďka Erbová se přestěhovala do Brna nejen za partnerem, ale také kvůli tomu, aby měla klid. Ale ani změna místa a dlouhé vlasy jí v tom nepomohly.

Vlaďka Erbová

Vlaďko, taková obligátní otázka. Jak se momentálně máte?

Děkuji za zeptání. Některé události bych raději neprožívala, ale snažím se kvůli rodině a také kvůli sobě žít relativně normální život.

Když jsme spolu mluvily přes telefon, říkala jste, že zrovna v Brně sháníte školu pro vašeho syna Markuska. Jaké máte představy o takové instituci?

Markus je velmi šikovný kluk. Rád sportuje, ale potřebuje trochu individuální přístup. Ráda bych, aby navštěvoval školu, kde budou brány v potaz různé potřeby dětí a v rámci možností s těmito okolnostmi i pracováno. Asi bych uvítala, kdyby byl ve třídách menší kolektiv dětí, protože si myslím, že je pak reálnější, se dětem individuálně věnovat.

Nechápe, jak v sobě může mít tolik nenávisti jako Řepka s Kristelovou.

Vlaďka Erbová podstoupila zákrok na klinice.

Chtěla byste, aby vaše děti strávily celé dětství v Brně? Jak si vlastně na tu změnu bydliště zvykaly?

Takhle to asi neřeším. Pokud mají děti klidné zázemí, jsou i ony samy šťastné a spokojené. A jestli to bude v Brně nebo kdekoliv jinde asi není prioritou. Samozřejmě nepovažuji za rozumné, pokud se rodiny s dětmi stěhují například každý měsíc.

Jak Markusek, tak Viktorka mají své tatínky, říkala jste, že váš partner Michal Gulaši je pro ně výborný kamarád. Jak on se vlastně k celé té situaci, co se kolem vás momentálně děje, staví? Snaží i s dětmi o tom mluvit?

Michal nemá potřebu prezentovat svoje postoje k této věci veřejně. V naší rodině a samozřejmě i směrem k dětem, funguje tak, jak si myslím, že by muž v rodině měl. 

S Michalem je opravdu šťastná, nemusí to předvádět na internetu, ale tu lásku prožívá v reálu.

Vlaďka Erbová

Jak vy sama s dětmi probíráte vlastně celou tu nešťastnou situaci kolem sexuálních inzerátů? Musíte chodit k odborníkovi?

Musím konstatovat, že v jednom okamžiku toho na mě bylo tolik, že jsem pomoc odborníka vyhledala a na pravidelné terapie stále chodím. Snažím se děti od nepříjemného ochránit, ne vždy to ale lze. S Viktorkou jsme několikrát na toto téma debatu už měly. Především proto, že se k mediálním článkům a ke statusům na sociální síti dostane nejen ona, ale také její vrstevníci, se kterými je denně v kontaktu.

Bohužel vím, že to pro vás je teď těžké a není to příjemné, ale musím se zeptat. Pamatujete si na tu chvíli, kdy jste zjistila, že někdo vaším jménem podal ty děsivé inzeráty?

To se asi nedá zapomenout. Řešila jsem v té době svoji momentální, poměrně závažnou zdravotní indispozici a najednou se spustila lavina velmi nepříjemných SMS a telefonátů…

Nikomu nepřála takovou situaci zažít, kdy jí muži volali a chtěli po ní sexuální služby.

Vlaďka Erbová

Co se vám honilo hlavou, když jste s tím šla na policii? Myslela jste si třeba, byť jen na sekundu, že by za tím mohl pan Řepka s přítelkyni Kristelovou stát?

V tu chvíli, když jsem šla řešit s PČR, jsem nad žádnými jmény neuvažovala. O to překvapivější pro mě byla realita.

Znala jste se před tím s Kateřinou Kristelovou? Byly jste v nějakém kontaktu?

Osobně současnou partnerku mého exmanžela neznám. Potkala jsem se s ní na několika společenských akcích.

Když žila po boku Tomáše Řepky, ani ve špatném snu si nedokázala představit, jak jejich vztah jednou dopadne.

Bývalá manželka Vlaďka Erbová randí momentálně s hokejistou Michalem Gulašim.

Na pana Řepku a paní Kristelovou bylo zahájeno trestné stíhání. Snažili se vás pak kontaktovat a urovnat to?

Po tom, co jsem podala trestní oznámení na PČR jsem zaregistrovala několik  SMS a hovorů od mého bývalého muže. Definovala bych to jako velmi vulgární výhružky.

Kvůli sociálním sítím je zřejmé, že vás asi paní Kristelovánemá v lásce. Máte ponětí, co jste jí tak strašného udělala, že matka na matku dokáže házet špínu?

Nemám potřebu ztrácet čas tím, že bych se nad tím zamýšlela.

Řepka se pořád do bývalé ženy přes sociální sítě strefuje společně s peroxidovou Kristelovou. Ale když se s ní vidí tváří v tvář, tak to radši utíká.

Na Ladies Day se Kateřina chtěla fotit jen s Tomášem bez dcery.

Vy pana Řepku znáte za ta léta asi opravdu hodně dobře. Sice jste se rozešli, ale čekala jste něco takového, že by vám i docela dlouhou dobu po rozchodu mohl udělat? Proč má kvůli vám takovou zášť?

Něco takového nečekáte nikdy. O to víc u člověka, se kterým jste poměrně dlouho žila, ve vztahu jste prožili i mnoho hezkého a máte společně syna.

Váš exmanžel také na Instagramu mluvil o nějakých bytech v Mostě, že jste mu snad na to vzala peníze nebo něco takového. Jak byste se vyjádřila k tomu, že jste měla Tomáše Řepku okrást?

Pokud bych měla dementovat a vysvětlovat každou nepravdu, asi bych tím strávila mnoho času. K této věci bych chtěla podotknout snad jen to, že pokud po rozpadu vztahu jeden z ex partnerů označí všechny věci, okolnosti a situace, které se ve vztahu udály buď po dohodě obou zúčastněných, nebo jeden byl obdarovaný druhým, jako krádeže, podvody a lži, pak je to z mého pohledu velmi nízké jednání.

Vlaďka si nepřeje nic jiného, než si užívat vztah s hokejistou a nemuset neustále chodit na policii podávat vysvětlení kvůli trestním oznámením, které na ní podává exmanžel.

Vlaďka Erbová

Teď jste měli také soud o výživném na syna Markuska. Jste z toho zklamaná, že se na vás exmanžel ani nepodíval a neměl sílu si to s vámi vyřídit, když přes Instagram pořád vyhrožuje?

Abych pravdu řekla, po tom, jakým způsobem řeší Tomáš od jisté chvíle všechny věci kolem Markuska, v podstatě jsem podobný postoj očekávala. Nemohu ale tvrdit, že mě to nemrzí.

Litujete toho, že jste si ho vzala za muže?

Nelituji žádného ze svých manželství, tedy ani toho s Tomášem. Jsem poměrně dlouho dospělá a naivní představy o vztahu bez občasných problémů a potíží nemám už poměrně dlouho. Tomáš je otcem našeho syna a za to mu budu vždy vděčná.

Vlaďka se rozhodla, že bude silná, i když se jí Řepka s Kristelovou snažili zlomit. Ale jak se říká: "Kdo se směje naposled…"

Modelka nevěří, kam až nenávist s jejím exmanželem může dojít.

Jak byste si přála, aby celý tento spor dopadl?

Který spor máte na mysli? S Tomášem probíhá bohužel několik soudních jednání o různých věcech. Obecně mohu říct, že bych byla nejradši, kdybychom se až před soud v žádné z věcí nedostali. Je k tomu ale potřeba podobný postoj i někoho dalšího, než jen ten můj.

Upřímně, myslíte si, že se dá ještě mezi vámi někdy ten porouchaný vztah napravit a být kvůli synovi aspoň přáteli?

To nevím. Myslela jsem si vždycky, že Tomáš je člověk, který i za předpokladu, že spolu nebudeme umět fungovat jako partneři, budeme vždy umět společně fungovat jako Markuskovi rodiče. Události, které se v posledním roce dějí, tímto mým přesvědčením natolik otřásly, že si netroufám hodnotit jakoukoli budoucnost.

Vlaďka už chce za vším udělat tlustou čáru, věnovat se dětem, aby neměly žádné starosti, a také se věnovat partnerovi. Snad se jí to velké přání konečně splní a brzy všechno skončí…

Žijí spolu jako rodinka.

Více zajímavostí ze života celebrit uvidíte v tomto videu.

Sdílej článek:
Autor: Lucie Šáleová
Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitel základní školy 26 000 Kč Učitelé na 2. stupni základních škol učitel/ka Aj 1., 2. stupeň ZŠ. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 26000 kč, mzda max. 34000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: kvalifikace pro (1.) , 2. stupeň ZŠ, Aj aktivní. Pracoviště: Základní škola břečťanová - 001, Břečťanová, č.p. 2919, 106 00 Praha 106. Informace: Miroslav Buchar, +420 272 651 063,739 030 737. Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitel základní školy 28 000 Kč Učitelé na 2. stupni základních škol Učitel/ka pro 1. a 2. stupeň ZŠ. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 28000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme VŠ vzdělání, pedagogickou způsobilost v souladu se zák. č. 563/2004 Sb., v platném znění., , Nabízíme:, možnost tvůrčí práce, , podpoříme další vzdělávání a osobní růst,, velmi dobré platové ohodnocení,, studujícím vytvoříme podmínky pro jejich studium., , , Životopisy zasílejte na výše uvedenou emailovou adresu.. Pracoviště: Základní škola, kladno, pařížská 2249, Pařížská, č.p. 2249, 272 01 Kladno 1. Informace: Yvona Vítková, +420 702 184 381. Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitel základní školy 22 500 Kč Učitelé na 2. stupni základních škol Učitel/ka pro 2. stupeň ZŠ. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22500 kč, mzda max. 26000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Nutnost splnění kvalifikačních předpokladů dle školského zákona č. 561/2004 Sb.ve znění pozdějších předpisů, možnost doplnění kvalifikace v průběhu pracovního poměru (aprobace nerozhoduje, výhodou je ČJ, NJ, TV), speciální pedagogika nutná (možnost doplnění studia v rámci DVPP). Dále požadujeme kladný vztah k dětem, odolnost vůči stresu, ochotu se dále vzdělávat. , Práce v příjemném pracovním kolektivu, vhodné i pro absolventy, možnost nástupu dle domluvy, pracovní poměr na dobu určitou, později možnost práce na dobu neurčitou., Životopis zasílejte na email: skola@ddsslany.cz.. Pracoviště: Ddš, svp,zš a šj dobřichovice, prac. ddš slaný, Tomanova, č.p. 1361, 274 01 Slaný 1. Informace: Jana Adamčíková, +420 778 532 634.

Doporučené články

Rubriky

Celebrity Nejčtenější celebrity Oblíbené celebrity Cestování Oblíbené destinace Láska a vztahy Zdravý vztah Lechtivé články Příběhy slavných Události slavných Vztahy slavných Recepty Kuchyně pro labužníky Zdravý jídelníček Zajímavosti Zábava a video Pro zasmání Vtipné videa

Keltské horoskopy

Přehled keltských horoskopů Dub   21. 3. (jarní rovnodennost) Topol   1. 5. – 10. 5. … Kaštan   11. 5. – 20. 5. … Jasan   21. 5. – 30. 5. … Habr   31. 5. – 10. 6. … Fíkovník   11. 6. – 20. 6. … Bříza   21. 6. (letní slunovrat) Jabloň   22. 6. – 2. 7. … Jedle   3. 7. – 13. 7. … Jilm   14. 7. – 24. 7. … Cypriš   25. 7. – 4. 8. … Cedr   15. 8. – 24. 8. … Borovice   25. 8. – 3. 9. … Vrba   4. 9. – 13. 9. … Lípa   14. 9. – 22. 9. … Oliva   23. 9. (podzimní rovn.) Líska   24. 9. – 2. 10. … Jeřáb   3. 10. – 11. 10. … Javor   12. 10. – 21. 10. … Ořešák   22. 10. – 31. 10. … Buk   21. 12. (zimní slunovrat)

Západní horoskopy

Přehled západních horoskopů Vodnář   21. 1. – 20. 2. Ryby   21. 2. – 20. 3. Beran   21. 3. – 20. 4. Býk   21. 4. – 21. 5. Blíženci   22. 5. – 21. 6. Rak   22. 6. – 22. 7. Lev   23. 7. – 22. 8. Panna   23. 8. – 22. 9. Váhy   23. 9. – 23. 10. Štír   24. 10. – 22. 11. Střelec   23. 11. – 21. 12. Kozoroh   22. 12. – 20. 1.

Čínské horoskopy

Přehled čínských horoskopů Krysa   1960, 1972, 1984 … Buvol   1961, 1973, 1985 … Tygr   1962, 1974, 1986 … Králík   1963, 1975, 1987 … Drak   1964, 1976, 1988 … Had   1965, 1977, 1989 … Kůň   1966, 1978, 1990 … Ovce   1967, 1979, 1991 … Opice   1968, 1980, 1992 … Kohout   1969, 1981, 1993 … Pes   1970, 1982, 1994 … Vepř   1971, 1983, 1995 …

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů Vodnář   21. 1. – 20. 2. Ryby   21. 2. – 20. 3. Beran   21. 3. – 20. 4. Býk   21. 4. – 21. 5. Blíženci   22. 5. – 21. 6. Rak   22. 6. – 22. 7. Lev   23. 7. – 22. 8. Panna   23. 8. – 22. 9. Váhy   23. 9. – 23. 10. Štír   24. 10. – 22. 11. Střelec   23. 11. – 21. 12. Kozoroh   22. 12. – 20. 1.

Vážení čtenáři,

náš web ŠÍP přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění našich novinek - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr novinek i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT